W IPN wszyscy wiedzą, że to sprawa politycznie newralgiczna. Instytut miał poza kolejką zbadać, czy mąż prezes TK mógł skłamać w oświadczeniu lustracyjnym. A zapadła cisza. 'My musimy być akuratni. Tutaj nie można się spieszyć'- mówi teraz Justynie Dobrosz-Oracz prezes IPN Jarosław Szarek.
Z naszych informacji wynika, że do tej pory prokurator przesłuchał dwóch funkcjonariuszy SB. I trzy inne osoby. Czy będzie musiała zeznawać Julia Przyłębska?
Czy jest jakiś parasol ochronny nad ambasadorem? Zobacz materiał.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
magister Przyłebska - prezeska Trybunału , której UAM nie przyjął do pracy ze wzgledu na nieudolność o raz jej mąż - kapuś UB. ALe dobra zmiana ......
już oceniałe(a)ś
2
0
IPN to skompromitowana instytucja. Historycy nieudacznicy na pasku tchórzliwego Jarka. Obrzydliwość, banda bez honru i godności.
@nanabun w następnej kadencji musowo trzeba zlikwidować tę instytucję
już oceniałe(a)ś
0
0
@hikuj13 W pierwszej kolejnosci i bez skrupolow.
już oceniałe(a)ś
0
0
"niezaleznosc" Instytutu Pajacow Narodowych w calej okazalosci
już oceniałe(a)ś
2
0
Balbina nakazała sprawie "wiernego piss-mana" łeb ukręcić, to kukiełki z IPN wiernie rozkaz wykonują. Ale nazwiska są zapamiętane.
już oceniałe(a)ś
2
0
No itowarzyszu Wolfgang możecie spać ze swoją klempą nieukiem spokojnie bo doopa zwana prezydentemrozdaje wszystkim z bezpieki ułaskawienia tak że nie musicie się bać. Poza tym Wolfgang róbcie więcej imprezek w Berlinie i koniecznie zabierajcie na nie swoją starą bo tu on śmierdzi.
już oceniałe(a)ś
1
0
TW WOLFGANG sprzedał się za paszport A JULIA P ???
@Darek Kontakt Paszport to przykrywka i klamstwo, TW Wolfgang chcial zrobic kariere na donosicielstwie i nawet mu sie to udalo. W 1979 roku aby dostac paszport na Zachod wystarczylo miec zaproszenie lub 100$.
już oceniałe(a)ś
0
0
@Darek Kontakt julia za Pensje
już oceniałe(a)ś
0
0
@Darek Kontakt za ten jeden,jedyny orgazm z dudusiem
już oceniałe(a)ś
0
0
tatuś Przyłębskiej - też miał na imie Wolfgang ; co to może oznaczać ???
już oceniałe(a)ś
0
0
banda
już oceniałe(a)ś
0
0
`