Kwestia Unii Europejskiej będzie przedmiotem debaty i podziałów przy wszystkich następnych wyborach - mówi w 'Temacie dnia' prof. Lena Kolarska-Bobińska, była europosłanka PO. PiS, poprzez ostatnie sejmowe wystąpienie premier Szydło, konsoliduje swój elektorat; to przekaz partii populistyczno-nacjonalistycznej - dodaje rozmówczyni Rafała Zakrzewskiego. Jej zdaniem, Polacy, wbrew propagandzie PiS, intuicyjnie czują, że Unia Europejska to ich bezpieczeństwo.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Tu nie jest potrzebna intuicja Polakow tylko madrosc i uczciwosc. W Europie zach. jest opinia, ze Polacy biora z EU pieniadze - Polska to najwiekszy biorca unijnych pieniedzy - i szkodza EU. Polacy to teraz najbardziej nielubiany i pogardzany narod w Europie zach. To "bezpieczenstwo" i szastanie pieniedzmi unijnymi w Polsce wkrotce sie skonczy. Pani profesor niech sie przyjrzy jak funkcjonuje swiat cywilizowany, do ktorego Polska nie nalezy i niech przestanie opowiadac bzdury.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wbrew propagandzie oderwanej od rzeczywistości Warszawki, tak zwany elektorat popiera PiS i przybudówki. Mnie to wcale nie cieszy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gdyby Polacy "czuli" nie bylo by dzisiaj pisowskich bolszewikow u waadzy. Polacy poczuli ze 500 na flache dajo. Niech Pani prof. sobie daruje analize.
@john666xxx Masz rację.
już oceniałe(a)ś
0
0
`