PiS-owska spółkach Srebrna chce wybudować wieżowiec na działce, wobec której są roszczenia - mówi w 3x3 poseł PO Andrzej Halicki. I pyta czy właśnie dlatego, by wybudować ten wieżowiec PiS blokuje ustawę reprywatyzacyjną. Zdaniem rozmówcy Doroty Wysockiej-Schnepf, komisja weryfikacyjna - wątpliwa prawnie i konstytucyjnie - będzie teatrem, show do linczowania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
>Ta komisja będzie teatrem, show do linczowania Hanny Gronkiewicz-Waltz Najwyższy czas. Za reprywatyzację, za "użytkowanie wieczyste", za sektę rowerkową w ZDM.
nom... niech więc Pani HGW się nie zasłania wymówkami tylko przyjdzie i utrze nosa tym wstrętnym Kaczorom!
Dobra, dobra - mówi Kaczyński. Polska Polską, kolana kolanami, ale "...pieniądze, pieniądze, wy wszystkie spełniacie żądze...".
Gdyby Tusk chciał wybudować sobie budę dla psa, byłby lament, prokuratura i komisja sejmowa, a Kaczyński może sobie budować wieżowiec za pół miliarda na działce przejętej w niejasnych okolicznościach i nic...
@re_pupa Otóż to! Kiedy znajdzie się ktoś tak zdeterminowany, żeby pisslamistom dobrać się do doody i wsadzić ich do paki?!
Nie ma na nich siły.....żadnej. Nawet KOD rozpierdzielili.....
@pracz Jaki KOD, następne prawicowe cipki, które nie słuchają ludzi?
`