W niedzielę odbył się kongres Nowoczesnej - pierwszy po zmianach personalnych w partii. - Postulaty gospodarcze są najważniejsze, bo rzeczywiście gospodarka jest istotna i to ona nas ciągnie i rozwija - mówił w 3x3 Paweł Rabiej z Nowoczesnej. Niemniej ważne są postulaty światopoglądowe - kwestie praw kobiet, rozdziału kościoła od państwa czy związki partnerskie - dodaje rozmówca Romana Imielskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Podoba mi się, i nie tylko mi. Zagłosuję - oby byli konsekwentni. Kretyńskie komentarze są żałosne. Populistom dziękujemy. PIS, PO, PSL czy SLD to jedna banda czołgająca się na kolanach przez klerem i cofająca Polskę do średniowiecza.
już oceniałe(a)ś
0
0
W całej rozciągłości godny jest do zaakceptowania przedstawiony program a w szczególności postulaty światopoglądowe. Do przodu i Alleluja po świecku.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo dobrze, niech ten 3-procentowy lewacki elektorat tez ma swoja reprezentacje w sejmie. Co prawda nie wiem jak im sie spodoba program gospodarczy tej partii (tepy balcerowiczowski dziki kapitalizm) ale przynajmniej macice beda mialy na kogo glosowac.
już oceniałe(a)ś
0
0
Po nijakim Petru jest w kincu Baba zJajami ktora krotko i prosto przedstawi program partii. Bonwlasnie o konkrety i zdecydowanie chodzi. Z drugiej strony moga obiecywac wszystko, bo gdy dostana np. 16% to niewiele z tego zrealizuja. Ale strategia godna pochwaly.
już oceniałe(a)ś
0
0
Odejdą w niebyt, jak partia Palikota. Polak biorąc pod uwagę ogół jest ciemniakiem i wielu rzeczy nie rozumie.
@czesio Nie, Polaka po prostu nie interesuja homozwiazki i macice. To jest istotny temat dla jakiejs garstki wyborcow. Polaka interesuje gospodarka i bezpieczenstwo, a tu Nka ma do zaoferowania co? Balcerowicza i islamistow. Nie, dziekuje.
już oceniałe(a)ś
0
0
Dobrze, ze Nowoczesna mowi otwarcie o Kosciele. Na takie slowa czekaja miliony Polakow, jestem pewna, ze slupki pojda w gore. Nowoczesna z otwarta przylbica. Polska z silna UE to rekojmia niepodleglosci i z waluta EUro. Zwiazki partnerskie tez OK.Podoba mi sie!Naprzod Nowoczesna!
@kasiagadasia Miliony Buahaha Wyniki partii Razem czy Palikota pokazuja ile tych "milionow" jest.
już oceniałe(a)ś
0
0
@lukasiklukasik Niepotrzebnie piszą już teraz o kosciele , tę strawę powinni zostawić nam wyborcom: na tace dajemy 1 grosik , kolenda za "Bóg zapłać" wielu ludzi już teraz tak robi i KK widzi że powolutku grunt osuwa mu się pod nogami , są postępowi światli ludzie w Polskim Kościele których bardzo szanuję , niestety ich głos jest wyciszany wszelkimi metodami a oni sami wręcz zastraszani zakazami kropla drąży kamień ... trzeba niestety dużo czasu by w Kościele zwyciężył głos rozsądku i aby przebudziło się społeczeństwo obywatelskie w Polsce
@marekos KK w PL nie żyje już z tacy. Układ z rządzącymi pozwala im doić Państwo bezpośrednio i na niespotykaną nigdzie skalę.
już oceniałe(a)ś
0
0
@marekos Nie masz racji! Kościół katolicki to wielka nienażarta pijawka bez cienia przyzwoitości. Wielu Polaków zagłosuje na partię która zapowie i WYKONA rozdział państwa od kleru. Wielu nawet tego głośno nie powie. Ale zrobią to.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak najszybciej wyjść z dotychczasowych ram !!!!!!!!!!!!! Odważniej !
już oceniałe(a)ś
0
0
`