- To próba personalnego, bolszewickiego ataku na mnie - tak Marcin Kierwiński odpowieda na pytanie o wniosek do prokuratury składany przez posła Dominika Tarczyńskiego. Prawo i Sprawiedliwość w opinii posła Platformy Obywatelskiej próbuje stworzyć aferę Kierwińskiego, zarzucając mu powiązania z Airbusem, a przez to wpływ na decyzję poprzedniego rządu o zakupie caracali dla polskiego wojska. - Jest afera Berczyńskiego, jest afera Macierewicza. Ataki na mnie to próba odwrócenia opinii publicznej od prawdziwych problemów - mówi poseł PO w rozmowie z Agatą Kondzińską.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Prokuratura powinna sie natychmiast zajac afera Berczynskiego i jego kumpli. O rozwoju sledztwa prokuratura powinna systematycznie informowac spoleczenstwo. Tak sie dzieje w krajach demokratycznych. "Sprawdzac" powinien niezalezny wymiar sprawiedliwosci, a nie rozni panowie Kierwinscy. Niepotrzebne bicie piany i wyzalanie sie !
już oceniałe(a)ś
0
0
kaczy miernota i nieudacznik tupnie a antek-PiS zacznie gadac o wybuchu i sprawa ma sie dobrze!! tak po PiSowsku to zrobia. czyli manipulacja+insynuacje+klamstwa!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Oj!Prosze zgolic brode!!!!Akurat Panu to nie dodaje uroku.Wrecz smieszy.Moda moda ale nie kazdemu pasuje.
już oceniałe(a)ś
0
0
`