Amerykański serwis Slate opublikował szkic ustawy o impeachmencie urzędującego prezydenta z komentarzem: 'Twórcy naszej konstytucji prawdopodobnie nigdy nie wyobrażali sobie, że prezydentem zostanie ktoś taki jak Donald Trump'. W Stanach Zjednoczonych zaczęła się dyskusja o przyszłości Białego Domu. Czym żyją amerykańska prasa i media społecznościowe?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Bedzie rewolucja jesli do tego dojdzie!!! Nikt z elity Hillary nie przypuszczal ze Trump wygra a to dlatego, ze tupet i bezczelnosc hillary zaciemnila jej umysl. Teraz lewacy, demo i inna zarazona wscieklizna zarazu zrobia wsxystko zeby zniszczyc Trump!!!!! Ale prawdziwa sytuacja Trump jest duzo lepsza niz przedstawiaja to fake media i zwollenicy Trump a jest ich 60 millionow jeszcze bardziej sa mu wierni. Wyborcza to takie same gowno jak reszta mediow poza malym wyjatkiem.
już oceniałe(a)ś
0
0
świetnie, niech piszą - będzie z czego ściągać, gdy będziemy pisać swoją ustawę o impeachmencie prezydenta
@warszawianka Polacy powinni zastosowac Rumunska wersje impeachmentu !
już oceniałe(a)ś
0
0
Dobra ludzie lecę. W tamtym roku jakoś więcej was było. Widzę że GW ma problem nie tylko z kasą :)
już oceniałe(a)ś
0
0
to tak jak w Polsce, szpiedzy na ministerialnych posadach!
już oceniałe(a)ś
0
0
Psy-op trwa. Oczywiście , że republikanie - lustrzane odbicie demokratów ( bo to wszystko to jedna skorumpowana swołocz) - to poprą. Szukanie sposobu na impeachment Trumpa trwa od początku jego wyboru na prezydenta. Będziemy świadkami żałosnego teatru pt.: "Walka o godność i demokrację!" gdzie spenetrowane przez CIA fakenewsmedia w dramatycznych tytułach będą informować świat jak to Ameryka walczy o wierność konstytucji, demokracji, dla wartości... etc, itd. Będą krokodyle łzy, będą demonstracje poparcia ludu... itd, etc. Wszyscy - FBI, geje i feministki, NSA, kobiety i dzieci, CIA, myszka Miki i kaczor Donald, NYT, celebryci, Washington Post, Hollywood i reszta zwykłego amerykański lud powiedzą Trumpowi : NIE! Właściciele kraju kwitnących z niczego dolarów nie dadzą sobie wyrwać macek ani buduarów.
@med555 Wziales tabletki?
już oceniałe(a)ś
0
0
@med555 ""spenetrowane przez CIA fakenewsmedia"" Niedouczony Koltunie, CIA ma prawnie zabronione dzialanosci operacyjnej na terenie USA.
już oceniałe(a)ś
0
0
@icom-62. Co z tego jak i tak działa poza prawem?
już oceniałe(a)ś
0
0
O czym ty kwiczysz ?
już oceniałe(a)ś
0
0
@icom-62. "CIA ma prawnie zabronione działalności operacyjnej na terenie USA." Oj ty naiwny, naiwny...
już oceniałe(a)ś
0
0
@med555. To ujawnij te dzialania CIA i wtedy za to dostaniesz "Pulitzera" Liznij troche rzetelnej wiedzy Natretny Obskurancie - "Dziedzictwo Popiołów."- Tim Weiner .Czytales kiedys jakas ksiazke ?
już oceniałe(a)ś
0
0
@icom-62. Już ujawniam: YouTube -"The Deep State - an interview with Robert David Steele" RDS - to ex CIA, twórca ideii Open Source Everything, , kandydował na urząd Prezydenta USA w 2012 r. , nominowany do pokojowej nagrody Nobla 2017
już oceniałe(a)ś
0
0
Może nawet oszołomione amerykańskie społeczeństwo przejrzy na oczy..:) Skąd oni wzięli tego cudaka??
@mbira1 z bilble belt
już oceniałe(a)ś
0
0
@mbira1 cudakiem to jest hilarzyca.
już oceniałe(a)ś
0
0
@mbira1 z tego samego worka, z którego wyciągnęliśmy naszych rodzimych cudaków :)
już oceniałe(a)ś
0
0
Niezależnie od ostatecznego rezultatu dobrze mieć taki przykład. Może jeszcze nie wszyscy zwariowali.
już oceniałe(a)ś
0
0
Amerykanska lewica, ktora do dzisiaj nie moze uwierzyc w kleske pani Clinton zapowiedziala, ze bez pzerwy bedzie zwalczac prezydenta Trumpa wszelkimi metodami i wlasnie to robi. Zeby bylo smieszniej korzystaja z osiagniec sowieckiej propagandy.
@aussie1inc Amerykańskiej prawicy wydaje się, że wybrała najlepszego kandydata. Stwierdzenie "wydaje się" jest jak najbardziej uzasadnione.
już oceniałe(a)ś
0
0
@aussie1inc Amerykanska i polska prawica nie moze uwierzyc w kleske Trumpa.
już oceniałe(a)ś
0
0
`