- To horrendum. I trudno właściwie odpowiedzieć na pytanie dlaczego Donald Trump to robi - o zakładaniu podsłuchów, nagrywaniu prywatnych rozmów w Białym Domu oraz o wizycie ministra spraw zagraniczncyh Rosji Siergieja Ławrowa i ambasadora Siergieja Kisliaka mówi Ryszard Schnepf, były polski ambasador w Stanach Zjednoczonych. Ujawnienie przez amerykańskiego prezydenta tajnych danych wywiadowczych rosyjskiemu ministrowi i późniejsze tweetowanie o tym, nawet wbrew informacjom własnej administracji, w opinii gościa Romana Imielskiego to już narażanie sojuszników, którzy przekazali te informacje. - Służby wywiadowcze poprzez szczegółową analizę mogą dojść, jakie jest pochodzenie danych. Czy republikanie są gotowi na podważenie prezydentury Trumpa?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
AMERYKANIE SWOJEGO GŁUPKA MOGĄ USUNĄĆ PO KILKU DNIACH RZĄDZENIA, MY NASZYCH GŁUPKÓW TRZYMAMY NIE WIADOMO PO CO?
już oceniałe(a)ś
0
0
Ilosc rosyjskich trolli na forum przekroczyla wszelkie normy i standardy. Towarzysze, naprawde jestescie niestrudzeni.
już oceniałe(a)ś
0
0
@rosswatowski Stawiam na Schnepfa. Na ringu, wzorem ojca w Obławie Augustowskiej, oprócz pięści będzie się posługiwał naganem ;-)
już oceniałe(a)ś
0
0
Sznepf, buahahahaha. Dyzurny dyplomatolek gazwybu, ktory podczas pobytu na placowkach zajmowal sie glownie znajdowaniem posadek dla swojej zonki, kleczeniem na kolanach przed miejscowymi wladzami, oraz zwalczaniem miejscowej Polonii. Jego wiedza nt amerykanskich realiow jest zadna.
Jakze więc ten straszy Trump, któego Republikanie nienawidzą, przeszedł przez sciężkę zdrowia o nazwie konwencja republikańska, na której kandydata na prezydenta wybierają republikańskie elity? h t t p s://en.wikipedia.org/wiki/Republican_National_Convention Widać na konwecję musieli się wepchać przedstawiciele ciemnego ludu. Ale jakże by inaczej się mogło stać w najbardziej demokratycznym z demokratycznych krajów. ;-)
już oceniałe(a)ś
0
0
Czemu Trump jest tak ciemny i tak łatwo daje się manipulować post-sowietom??
już oceniałe(a)ś
0
0
Wątek rosyjski , tak intensywnie eksploatowany to odwracanie uwagi. Odwracanie uwagi od wielu spraw i szukanie pretekstu na podważenie prezydentury Trumpa i jego impeachment nad czym, jak potwierdzają whistblowerzy, elity polityczne demokratów a też republikanów zastanawiają się od samego początku jego prezydentury. Chyba, że jest to, jak to często bywa w USA, polityczny teatr sterowany przez Deep State. Jest tu wiele wątków z których naciski i zabiegi mocnego pedo-lobby wśród amerykańskiej elity politycznej jest niezwykle silne. PizzaGate nie jest fake newsem i toczy się zakrojone na szeroką skalę dochodzenie, jest wielu podejrzanych o udział w niej polityków a jednocześnie potężne naciski mające sparaliżować te dochodzenia. Trwa walka bo Trump jest zdeterminowany jak się wyraził "rzucić światło na karaluchy" a trwająca medialna nagonka na niego wydaje się być jednym z elementów w tej całej sprawie.
@med555 Trump, udajacy cwanego lisa, zjada swoj ogon za kazdym razem gdy otworzy usta. Dobrowolnie pograza sie glebiej w dnie politycznym, inscenizowanym tylko przez siebie. Nie darmo Amerykanie mowia, ze rzadzi nimi dzieciak. Trump ma miliony wrogow, i rzesza jego wrogow rosnie. Pedolobby, jest jednym z milionow.
już oceniałe(a)ś
0
0
@med555 Starajcie się bardziej z Olgino, bo nikt już ściemy nie łyka.
już oceniałe(a)ś
0
0
@med555 Towarzyszu, dlaczego jak was czytam, to od razu widzę błysk złotych zębów propagitatora? I błagam, tylko nie opowiadajcie, że dziwki z gwiazdkami na pagonach nie mogły go omotać, bo przecież "kto w Moskwie miałby się interesować jakimś amerykańskim miliarderem, o którym nie wiadomo było czy kiedykolwiek wystartuje w wyborach prezydenckich?"
już oceniałe(a)ś
0
0
@nestor Nie wiem towarzyszu czemu widzicie błysk złotych zębów. Może jakaś psycho-analiza wam pomoże ?
już oceniałe(a)ś
0
0
ten pojedynek wagi ciężkiej "Trump v Schnepf" hyhyhy siedzę jak na szpilkach i czekam na kolejną odsłonę!!! :)
@rosswatowski Schnepf, tak jak my jest tylko widzem w teatrze, w ktorym glowne role graja Trump i amerykanska demokracja. Widz ma prawo oceniac kazda ogladana sztuke. Uwazam, ze demokracja wygra. Moze jeszcze nie w tej chwili, ale wygra z Trumpem.
już oceniałe(a)ś
0
0
@abk2 Tam nie ma demokracji. Tam rządzi tyrania dwóch partii a system jest dokładnie zaryglowany dla wszystkich kandydatów z zewnątrz. Demokracja to jedynie taki teatr polityczny dla ludu.
już oceniałe(a)ś
0
0
@med555 Zadna patia nie jest jednolitym zlepkiem. Nie mozna powiedziec, ze jakas partia nie ma swojej prawicy, centrum lub lewicy. Demokracja to nie tylko system partyjny. To rowniez konstytucja, sadownictwo, kongres, senat, wolnosc wypowiedzi i wolnosc mediow. Dlatego uwazam, ze USA sa demokratycznym krajem.
już oceniałe(a)ś
0
0
@rosswatowski Żyjącym w świecie walk i pojedynków, polecam raczej Spagetti westrny. Tutaj sprawa nieco trudniejsza - o kolejnej kompromitacji kolesia, któremu (nie bez pomocy rosyjskich przyjaciół, zapewne) udało się "kupić ciemna masę", a którego działania mogą nas wszystkich wysłać do bozi.
już oceniałe(a)ś
0
0
@koniec_gadania hyhyhy następny, który zmarnował dobrą okazję by milczeć :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@abk2 Sposób w jaki system jest zaryglowany i dlaczego system polityczny w USA nie jest demokracją dobrze wyjaśnia, Robert D. Steele, ex CIA i były kandydat na prezydenta USA. Jest film na YT w którym on to dokładnie tłumaczy: "The Reality Calls Show Episode 13: Robert David Steele, The One Thing Trump MUST Do"
już oceniałe(a)ś
0
0
@abk2 Dla lewakow "demokracja" to ustroj w ktorym rzadzi jedynie sluszna opcja, pod plaszczykiem walki o rownosc i sprawiedliwosc spijajaca cala smietanke. Patrz np Juncker czy Clinton - geby pelne frazesow, a po cichu do kieszeni wplywaja miliardy z roznych podejrzanych geszeftow. Ale zwykly lud ma juz dosc takiej "demokracji".
już oceniałe(a)ś
0
0
@Bernie Douglas Ciekawe, firmy Trumpa planują budowę kilkudziesięciu hoteli w Chinach i potrzebują na to pozwoleń od władz, wygrywają ostatnio spory sądowe o znaki towarowe, spory które ciągnęły się latami, chińscy milionerzy inwestuja ostatnio w przedsięwzięcia deweloperskie teściów Ivanki Trump.Wygląda na to, że Trump osusza bagno w Waszyngtonie przenosząc je do Nowego Jorku. - TomiK
już oceniałe(a)ś
0
0
@Bernie Douglas Zwykły lud ma już dosyć establishmentu dlatego jako prezydenta mają miliardera o dosyć skromnej inteligencji.Zaprawdę "dobra zmiana"
już oceniałe(a)ś
0
0
@med555 Lepsza pewnie wg. Ciebie tyrania jednej partii, a może anarchia?
już oceniałe(a)ś
0
0
`