- Polscy politycy powinni wspólnie pilnować tego, by działania obecnego ministra obrony kontrolować i następnie rozliczyć - mówi w '3x3' rzecznik PSL Jakub Stefaniak. Brak odpowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy na apele opozycji o zwołanie rady BBN i list z prośbą o przeprowadzenie audytu rozmówca Romana Imielskiego komentuje: - Pan prezydent chyba wciąż się nie zorientował, może nie przeczytał konstytucji, i nie wie, że jedną z jego prerogaty w jest to, żeby być zwierzchnikiem sił zbrojnych. Jedno jest ważne: to, co robi dzisiaj Macierewicz idzie na konto pana prezydenta i to on będzie musiał ponieść za to odpowiedzialność. Czy wniosek komisji obrony narodowej o kontrolę NIK w MON i powołanie parlamentarnego zespołu ds. obronności to dobre sygnały dla wyjaśnienia nieprawidłowości w działaniach Antoniego Macierewicza?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
może, by p. Stefaniak powiedział jaką odpowiedzialność poniesie p. Macierewicz bo prawnie to NIC mu nie grozi - ODPOWIE PRZED BOGIEM I HISTORIĄ. co do Boga to w Toruniu dostanie rozgrzeszenie a historię ...to się napisze taką aby była dobra
już oceniałe(a)ś
0
0
PISOWSKIE CYMBAŁY Z MAFII ZAPAMIĘTAJCIE :ROZLICZYMY WAS Z KAŻDEGO IDIOTYZMU, Z KAŻDEJ ZŁOTÓWKI WYDANEJ NA TE IDIOTYZMY, Z KAŻDEGO ŁAJDACTWA(od spędów smoleńskich-po doprowadzenie do katastrofy, za NISZCZENIE I OKRADANIE POLSKI!)
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczyński bedzie rzadził długo. Bo nawet jeśli straci bezwzględną wiekszość, ma pod ręką Kukiza.
już oceniałe(a)ś
0
0
Odpowiedzialnosc tych, ktorych sami Polacy dopuscili do sprawowania rzadow w Polsce, to sprawa wtorna. Odbudowa reputacji Polski ( i Polakow ) w swiecie, rozwoj gospodarczy, reformy wzorowane na rozwiazaniach stosowanych w krajach Eur. zach., to koniecznosc. Politycy musza miec nienaganna mralnosc, nienaganne wychowanie, dobre maniery i ekscelentne przygotowanie w zawodzie, ktory wykonuja. Polityka to nie przemowienia tylko rzetelna praca. Takich politykow , po kazdej stronie, Polska nie ma.
już oceniałe(a)ś
0
0
`