To niecodzienny widok. Przed Sejmem zgromadzili się Rycerze Chrystusa Króla. Chcieli przekazać marszałkowi Sejmu obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Apelują, by powiesić go na frontalnej ścianie w sali obrad Sejmu.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Oni muszą mieć marychę w tych kadzidłach, bo inaczej to nie uwierzę, że tak można działać!!!
już oceniałe(a)ś
1
0
Sredniowiecze w PRL BIS !!!
już oceniałe(a)ś
1
0
Perdolta się , pierdlota lewckie sku...syny .
już oceniałe(a)ś
0
0
co to za sekta ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Powinni ich w ZOO pokazywać za pieniądze !!! Ale niewątpliwą winą Homo Kaczorusa jest to , że wszelkiej maści oszołomy, szubrawcy czy faszyści powyłazili z nor w których się ukrywali przed normalnymi ludźmi i chcą nam meblować świat na obraz i podobieństwo swoich urojeń !!!!!!!!!!!! Człowiek myślący (homo sapiens) powinien uzbroić się w białe róże, i tym "symbolem nienawiści" DAĆ ODPÓR SIŁOM SZATANA !!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Chciałbym zwrócić uwagę na następujące fakty: 1. Ks. Natanek został suspendowany a jego zwolennicy uznani przez Kurię Krakowską za sektę pozostającą poza Kościołem. 2. Drugi rok z rzędu sekta robi najazd na Warszawę włazi do Sejmu, blokuje Trakt Królewski - w asyście Policji, odprawia modły a spocone baby wyzywają turystów i przechodniów od bydła i heretyków, którzy zakłócają modlitwę. 3. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony władz kościelnych na te prowokacje.
@przeor Kazda metoda jest dobra, zeby spoleczenstwo oglupic i zdezorientowac. Te metody oglupiania, manipulowania, dezinformacji i dezorientacji Wasz samozwanczy wodz, gnom z cudzej willi na Zoliborzu wyniosl z domu rodzinnego. Nauki wujaszkow Swiatkowskich, dreczycieli Polakow w najokrutniejszych czasach PRL, oraz nauki mamusi i tatusia, utrwalaczy wladzy ludowej, nie poszly w las. Ta famula skacze teraz z radosci w swoich trumnach, ciesza sie, a jeden Swiatkowski cieszy sie zywy - ma ca. 100 lat- Swietny komentarz, Panie PRZEORZE !
już oceniałe(a)ś
0
0
Ale debile Inkwizycja się zaczęła... Jakie będą kary dla heretyków ? Krzyżacy XXI wieku...jeszcze jakiś instytut Nawracania Wierzących i Nawróconych...To kampania reklamowa Watykanu?... debilizm trwa wieki...amen i krzyżyk na drogę
już oceniałe(a)ś
0
0
No proszę, wspólnie inhalować też można... A dlaczego nie widać Marysi, tylko jej synusia ?
już oceniałe(a)ś
0
0
`