Bezhołowie, nieodpowiedzialność, niekończące się kłamstwa i zamulanie sprawy - tak były prezydent Aleksander Kwaśniewski mówi w 'Temacie dnia' o działalności szefa MON w sprawie przetargu na śmigłowce. Zdaniem rozmówcy Doroty Wysockiej-Schnepf, w PiS istotny niepokój wzbudza siła ministra Macierewicza, wynikająca z podporządkowania mu bardzo wielu instrumentów: wojska obrony terytorialnej, poprzez generałów, mianowanych bez konsultacji z prezydentem, itd. W pewnym momencie prezes Kaczyński stwierdzi, że tej władzy jest za dużo. I minister Macierewicz zostanie awansowany na wicepremiera ds. katastrofy smoleńskiej, a ktoś bardziej lojalny, bliższy sercu PiS zajmie stanowisko ministra obrony - dodaje były prezydent.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
wszystkie przetargi są ustawione. Ja biorę tylko od prywaciarzy z wolnej ręki.
już oceniałe(a)ś
0
0
Olkowi nie tylko CARACAL we łbie kręci
już oceniałe(a)ś
0
0
@Bernie Douglas Załóż wreszcie PRAWDZIWE konto w Google+. To naprawdę NIC nie kosztuje (tylko byłoby łatwiej namierzyć ciebie jako trolla...).
@Bernie Douglas czekamy frajerze
już oceniałe(a)ś
0
0
@Bernie Douglas Spadaj do swoich inteligentnych inaczej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czas najwyższy, żeby Polacy się obudzili i rozpędzili to tatałajstwo niedouków i psujów tego co w ostatnich 28 latach zrobiły rządy Rzeczpospolitej. Ileż to jeszcze, musi niewypowiedzialny rząd zepsuć, żeby w końcu postawić te hołotę przed Trybunał Narodowy?. Wystawianie Polski na próbe i stawianie sojuszników NATO w przeświadczeniu nieodpowiedzialnej polityki obronnej kraju przez władzę polskie nie będzie długo czekać na reakcje. Jest sprawą czasu, kiedy USA i Brytyjczycy zwiną manele i wyniosą się z kraju hochsztaplerów i oszustów politycznych Macierewicza, Kownackiego, Szydło, czy Morawieckiego. Niby za kogo maja nadstawiać łba skoro samemu zainteresowanemu nie zależy na nowoczesnej i skutecznej armii, a Polacy biernie się przyglądają demontażowi tego co inni pozostawili po sobie. Dziwie się, ze wojskowi siedzą posłusznie, jak lemingi i czekają na własne pożarcie. W normalnym kraju taka władza nie przetrwałaby nawet trzech miesięcy. W normalnym kraju, ale nie w chorym. Nie dość, ze Polska ma słabą, byle jaką opozycje, to do niej dołączają wojskowi i społeczeństwo polskie. so what
@kobuz Wszystko racja, cham ze złotym rogiem buja się pod kościołem. Muszą być kryteria dla posłów, stanowiska w służbie państwowej niezależne od politycznych miernot i oszołomów, polski mafijny model demokracji musi się zmienić , wszystko przeprowadzone bez nienawiści, racjonalnie. Nie widzę tego. Witaj, Rosjo, Białorusi, Kazachstanie, Turkmenistanie.. ludzie też tam żyją
już oceniałe(a)ś
0
0
@kobuz armia niestety zawiodla i nie broni Polski.
już oceniałe(a)ś
0
0
Do Gujany (francuskiej) wyslac tych Pisowskich Psycholi !
@icom-62. No nie wiem, tam panuje prawo europejskie i takież standardy. Chyba skuteczniej do Gujany.
już oceniałe(a)ś
0
0
Aleksander Kwaśniewski powiedział, że przetarg na Caracale był ustawiony, sam tak powiedział. Więc kto manipuluje i zamula? Kłamcy muszą często zmieniać zdanie.
@kapitalmarksa Zakończenie przetargu z całą pewnością było ustawione. To było zadanie do wykonania dla putinowskiego agenta.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarksa Kiedy i gdzie to niby wygłosił?
już oceniałe(a)ś
0
0
@alik444 Nie pamiętam daty, w radiu Zet to było, mówił że to był większy Deal, że ofertę Francuską musieliśmy darzyć większą sympatią bo Francuzi nie zarobili na Mistralach. W necie namiary znajdziesz. To było ustawione, cena za Caracale straszna, złoty interes dla nich.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pis to obciach, ludzie marni, szkodnicy i przegrani...oni juz o tym wiedza.
@@gomkisa99 Od kiedy to szkodnicy uszczelniają system podatkowy i utrudniają przestępczą działalność złodziejom po przejęciu władzy? Złodzieje kradli miliardy za czasów rządów PO, PIS w rok zrobił z nimi porządek więc kto tu jest marny? PIS rządzi samodzielnie z największym poparciem, tak wyglądają przegrani? A obciach? Schetyna powiedział, że PO jest przeciwne przyjęciu uchodźców, to nie obciach tak zmieniać zdanie? Widzisz, dlatego nie macie szans, ludzie mają dość waszego ględzenia o PIS.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarksa Opowiadasz glodne kawalki.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarksa Piss chroni najwiekszy przekret jakim iest SKOK bo sam na tym korzystal.
już oceniałe(a)ś
0
0
@office301 Skoki każdy może założyć, tak jak ci kumple Bronisława Komorowskiego ze skoku Wołomin, cos na ten temat wiedzą.
już oceniałe(a)ś
0
0
@czes.tor nie, sam dobrze wiesz, że PO mogła więcej i już jest za późno dla nich teraz skoro ludzie zobaczyli, że można.
już oceniałe(a)ś
0
0
W PiS jest wszystko na opak. Słowa, które mają w naszym języku określone znaczenie są używane na opak. Prawda znaczy nieprawda, a nieprawda znaczy prawda. Prawo i Sprawwiedliwość znaczy Bezprawie i Niesprawiedliwość.
już oceniałe(a)ś
0
0
`