By Macron mógł spokojnie rządzić, to musi mieć większość w parlamencie, ale jej na pewno mieć nie będzie, w takie cuda nie wierzę - mówi w 3x3 były polski ambasador w Paryżu Andrzej Byrt. Zdaniem rozmówcy Romana Imielskiego, będzie musiał znajdować kompromisy czy to z republikanami, czy to z socjalistami. A wiemy, co to znaczy stać okrakiem na dwóch rozsuwających się łódkach, można wpaść do wody - dodaje ambasador Byrt.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
wybory we Francj wygrali demokraci i patrioci, natomiast ten prymitywny nacjonalizm le pen zostal odrzucony!!! Macron ma olbrzymie zadanie: reformy we Francji, ktore sa konieczne np. rynek pracy+,emerytury+finanse itp, poza tym ferormy w Unii Europejskiej i strfie Euro! a Polska z tym tzw.pis+ziobro+gowin zostanie na peryferii Europy bo kacay miernota i nieudacznik z tymi pis-durniami i tym ciemnym pis-ludem juz rozwali Polske kompletnie!!! takze ta pis dobra dojna zmiana w ramach pis-programu "Poska w ruinie" jest sukcesem tzw. pis+ziobro+gowin- Polska jest zrujnowana i bez znaczenia!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Nic nie jest proste i latwe, takze rzetelne sprawowanie rzadow. Najlatwiej i najprosciej jest wlezc na stolek lub na drabinke na Krakowskim Przedmiesciu i opowiadac zebranej tam nadwislanskiej gawiedzi bzdury.
już oceniałe(a)ś
0
0
`