Pod koniec kwietnia minister Szyszko planował uroczyście sadzić drzewa w miejscu, gdzie jeszcze dwa miesiące temu rosły stare świerki i dęby. W efekcie nie pojawił się na zrębie w północnej części Puszczy Białowieskiej. 21 kwietnia i tak odbyła się w tamtym miejscu propagandowa akcja sadzenia lasu propagandowa akcja sadzenia lasu przez różne służby państwowe. Jak to miejsce wygląda dzisiaj?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Barbarzyńcy, pisopatyczni bandyci i zbrodniarze wycinają nam drzewa w górach. Niedługo góry rozjadą się nam w lawinach błotnych. Zjadą schroniska, zabudowania gospodarcze i budynki mieszkalne nieopatrznie postawione na zboczach i stokach gór porośniętych bezpiecznym lasem, zjadą też wyciągi narciarskie zepchnięte potężną masą lawiny błota i kamieni. Niszczą nam Polskę. Niszczą nam Ojczyznę. Niedouczone miernoty, tępe bezrefleksyjne bydlęta niszczą przyrodę i nasze środowisko, w którym żyjemy. Nie dajmy się barbarzyńcom.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wędruję górami i widzę jak trwa bezsensowna rzeź zwartych, bukowych drzewostanów. Miejscem szczególnym jest Beskid Śląski ( Jaworze, Brenna, Ustroń, Wisła, Szczyrk). Wkrótce przepiłujemy gałąź na której siedzimy. Prawo Szyszki to gigant afera w porównaniu do innych propagandowo rozdmuchiwanych tzw. afer.
już oceniałe(a)ś
0
0
no ale tze. pis ma program "Polsa w ruinie" , no to tzw. pis+ziobro i gowin z tymi pis-politrukami rujnuja Polske w ramach dobrej dojnej zmiany!!! tylko te prl-politruki jak niejaki piotrowski czy agent sb no ten ambasador w Berlinie sa "bohatyrami" tzw. pis+ziobro+gowin/dac tym "bohatyrom" medal !!! o i tzw. pis+ziobro+gowin potrzebuja kasy na 500+, to trzeba wyciac wszystkie drzewa w Polsce- bo potrzeba tez kasy na obiecane przez tzw. pis+ziobro+gowin inwestycje w wysokosci 1biliona 400 miliardow zlotych!!!a morawiecki nie ma na nic pieniedzy, wszystko jest na kredyt finansowane-no t moje pra pra pra wnuki beda spalcac dlugi tzw. pis+ziobro+gowin, a drzewa troche podrosna w tym czasie!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
`