Gdy perspektywa rządzenia przez PiS skraca się z 6 do 2 lat, rewolucja narodowa z fazy ofensywnej wchodzi w fazę defensywną - komentuje Jarosław Kurski. I dodaje: zaczną się teraz wojny wewnętrzne, dintojry, wojny o dostęp do ucha prezesa.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
W calym swiecie demokratyccznym sondaze maja marginalne znaczenie. Partie polityczne , politycy, oceniani sa na podstawie wynikow ich pracy. W Polsce dalej kwitnie propaganda, oglupianie spoleczenstwa. Ani partia rzadzaca, ani partie opozycyjne nie maja Polakom NIC do zaoferowania. Zamiast narzekac, biadolic i krytykowac moze dziennikarze GW zaczna informowac spoleczenstwo, jak funkcjonuje demokracja, jak zachowuje sieswiadome spoleczenstwo obywatelskie, jak nalezy organizowac opor spoleczny, a takze dlaczego nalezy brac udzial w wyborach, na podstawie jakich kryteriow obywatel wybiera swoich przedstawicieli, a jezeli
już oceniałe(a)ś
0
0
JOJO pilnuje interesu , nie dopuści nikogo bo czai się na schedę po Kaczyńskim .
@jurek4491 Oby, bo apetyty innych są zbyt duże i widoczne.:- ))
już oceniałe(a)ś
0
0
PIS kończy zawsze tak samo - z syndromem oblężonej twierdzy. Pierwsze jaskółki tego etapu są już blisko.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jarku, nie wiem, czy byś się nadawał do noszenia teczki za bratem.
@kontest_two Tak bez szacunku do Prezesa Tysiąclecia?
już oceniałe(a)ś
0
0
A co jeśli się nie zacznie? Ech ci prorocy... Moim zdaniem - nic się nie zacznie. Casus pani Streżyńskiej mówi wszystko.
już oceniałe(a)ś
0
0
Że też pisowi nadal się chce płacić tym wszystkim nieudacznym trollom. Popiskuje toto tylko żałośnie i ciągle te same bzdurki tu wkleja.
już oceniałe(a)ś
0
0
marzenia ściętej głowy
@haszysz.com Czyjej ściętej głowy...? Nie pal tyle.
już oceniałe(a)ś
0
0
@haszysz.com Turlaj dropsa, pisi.:- ))
już oceniałe(a)ś
0
0
@piciu600 ,|,,____(-_-)____,|,,
już oceniałe(a)ś
0
0
Zawsze gdy otwieramy telewizor albo GW czy internet a tam dwaj główni protagoniści walczący jak pitbule: Kurski Jacek (pis) Kurski Jarek-naczelny GW Niech braciak Kurscy swoje kwasy w rodzinie przy rodzinnym stole rozładują. Na Wielkanoc czy na Pasche niech sie umówią, dadza se po razie i niech Polski nie rozwalają, bo sie może skończyc na Dworcu Gdańskim ta zabawa.
@wydarzenia-sierpniowe-o16 Co nas obchodzi ten kłamca Jacek w tubie PIS
już oceniałe(a)ś
0
0
`