Macron mówi wyraźnie - nie możecie mieć korzyści z członkostwa w UE, łamiąc wartości demokracji i praworządności - tak były wicepremier Jacek Rostowski komentuje słowa kandydata do francuskiej prezydentury o sankcjach dla Polski za łamanie unijnych zasad. Grozi wtedy, jak zauważa rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf, utrata prawa głosu w Radzie Europejskiej. Zdaniem Jacka Rostowskiego, cokolwiek nie zdarzy się we francuskich wyborach, to PiS na pewno, a Polska być może, będzie przegranym.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Co prawda to prawda. Wygrana Macrona doprowadzi do zmian w unii, byc moze utworzenia scislego jadra zasilanego wlasnymi funduszami. Wygrana le Pen doprowadzi do rozpadu unii. Dla Polski zadna opcja nie jest dobra. Wybory w Niemczech zmienia obecny uklad w unii. Rosnie poparcie dla CDU z Merkel. Merkel bedzie miala szanse zbudowac rzad z FDP lub SPD. SPD z Schulzem traci szanse na stworzenie wlasnego rzadu. Nie trzeba nikomu mowic, ze Merkel jest prounijna, ale nie bedzie popierac Polski za kazda cene. Politycy FDP, jak i SPD sa zwolennikami sankcji wobec Polski. Czy sie to pisiakom podoba czy nie. Musza wiedziec, ze co za duzo to niezdrowo.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wyborcza lubuje się w wywiadach z "politycznymi trupami", Szybko zapomniała kto to jest Rostowski ?
@A. P. Rostowski jest polskim politykiem. Mimo, ze nie byl moim idolem, uwazam go za najlepszego ministra finansow w Polsce.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan Rostowski jest niewytłumaczalnym rusofobem do kwadratu.
@wyatearp Lepszy rusofob niż sowietofil.
już oceniałe(a)ś
0
0
@szeloja ani rusofob, ani sowietofil. Trzeba brać sąsiadów jakimi oni są.
już oceniałe(a)ś
0
0
@wyatearp Mial prawo nie ufac Rosji, a zdrowe ograniczenie zaufania jest podstawowa zaleta polityka.
już oceniałe(a)ś
0
0
Już jesteśmy przegrani, we własnym kraju, oszukani, podzieleni i ogłupiani. Przez polityków miernych, działających li tylko dla własnych korzyści i pełnych pychy. PIS to czyni codziennie, jest to czytelne i widoczne w każdym przekazie tej partii.
już oceniałe(a)ś
0
0
jezeli jest pewne za kacza miernota i nieudacznik + jego wasale nie rozumieja zasad demokracji+lamia prawo+rozwalaja instytucje prawne i praworzadnosc i maja Konstytucje w pis-odbytnicy to to jest prawe i sprawiedliwe, ze Polska poniesie konsekwencje dzilania tycj politrukow z tzw. pis!!!! jedyna pociecha jest fakt, ze jezeli Franzuzi+Anglicy +Niemcy mowia pis , i to oznacza w tych jezykach "szczanie", i to jest tylko zemsta linguistyczna. ale fajna, bo trafiona!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Cokolwiek się stanie to gołym okiem widać bankructwo polityki PO-PSL.
@mlot_na_pogan Młotów ci u nas dostatek, ale sądząc po ostatnich sondażach nawet część z nich zaczyna się zastanawiać, że może postawili na kulawego konia. Ktoś, kto gołym okiem widział, że 27:1 w Brukseli to wielki sukces, godzien bukietów roż i orkiestry strażackiej, może tym okiem widzieć różne dziwne rzeczy.
już oceniałe(a)ś
0
0
@mlot_na_pogan Tak a 27-1 to" zwycięstwo"
już oceniałe(a)ś
0
0
Niemożliwym jest łamać wartości demokracji i praworządności usuwając z życia publicznego tych którzy kradli, sprzedawali swój kraj i tych którzy służyli ZSRR, czyli kapusiów esbeckich, ubeków, morderców, komunistów, aferzystów będących na pasku dawnego KGB. Komuniści i złodzieje, mordercy, sprzedawczyki i inni tego typu degeneraci, ich obecność w życiu publicznym to zaprzeczeni9e praworządności. W końcu na śmietnik historii trzeba iść i do więzień.
@kapitalmarksa Idż do lekarza, może jeszcze nie jest za późno.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarksa No właśnie - niestety nikt ich nie usuwa..... cały czas z legitymacjami PiS i z gębami pełnymi frazesów czerpią garściami publiczny grosz, nasze pieniądze....
już oceniałe(a)ś
0
0
@leno12 Jak to ja do lekarza? widzę tu prawdziwy przypadek w twojej osobie, nie dość, żeś psychiczny to marzyciel z kosmosu jeszcze, praworządność i demokracja to obecność tych, takich degeneratów w życiu publicznym, biznesie? Praworządność to złodzieje i mafia gospodarcza a demokracja to komunistyczni aparatczycy ze swoimi służbami, zwalczający wcześniej demokrację, mordujący dla ZSRR własnych rodaków. Bandyci, złodzieje...miło, że się ujawniasz.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarksa Ale zdajesz sobie sprawę, pisi ciulu, że te wyliczanki już na nikim nie robią wrażenia?
już oceniałe(a)ś
0
0
@arthur_dent A zdajesz sobie sprawę złodzieju, bękarcie ubeka upasiony jego emeryturką lub komunistyczny aparatczyku, kapusiu czy kim tam jesteś, że fakty to fakty? Praworządność to nie jest obecność w życiu publicznym komunistycznych bandytów i złodziei. Nikt nie chce pasożytów i to nie musi robić żadnego wrażenia.
już oceniałe(a)ś
0
0
@stirlitz Frazesy to gdy ubek mówi na marszu KOD-u o demokracji a złodziej który nie potrafi udowodnić na czym zbił majątek gadający o uczciwości. Bandyci mówiący o uczciwości i wartościach. Złodzieje z PO chronią postkomunistyczne szambo, rączka rączkę myła.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarksa Udowodnij chamie, ze artur_dent jest zlodziejem i bekartem ubeka, upasionym jego emeryturka, aparatczykiem i kapusiem. Ty juz nam udowodniles, ze karmisz sie odpadkami z kloaki. I wez sie za czytanie Kapitalu Marksa, bo jak widac niczego nie zrozumiales.
już oceniałe(a)ś
0
0
@abk2 Co tu udowadniać komuszko, z nimi tylko tacy trzymają. Przestępcy, komuniści, złodzieje, przekręty z PO chroniące interesy esbeków, kapusiów. To jest kloaka i to wiadoma rzecz, ty również jesteś częścią tego śmietnika, zbiorowiska wyzbytych uczciwości i sumienia bandytów, psów na pasku KGB, ubeków mordujących rodaków na rozkaz Ruskich, nienawidzących swojego kraju degeneratów, złodziei przestraszonych bo upasionych na kradzionym. Oto wy. Nikt inny z takimi nie trzyma.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarksa Widzisz tez wszedzie biale myszki i robale spacerujace po twoim ciele? Najwyzszy czas na terapie odwykowa, zanim ciebie zezra na zywca.
już oceniałe(a)ś
0
0
"PiS i tak będzie na przegranej pozycji - Jacek Rostowski " A co na to Placek?
@tadan.se Spytaj Placka.
już oceniałe(a)ś
0
0
`