- Nie może być tak, że się rozbraja armię polską, że się ewentualnie lobbuje w sposób tak bezczelny i przyznaje się do tego, że się wysadziło w powietrze kontrakt o randze międzynarodowej i nie ponosi się za to żadnych konsekwencji - mówił w 'Temacie dnia' były prezydent, Bronisław Komorowski. Co myśli na temat najnowszych sondaży i listów prezydenta Dudy do ministra Macierewicza? Zobacz w dzisiejszym odcinku 'Tematu dnia'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Trudno się tego słucha Panie Prezydencie. Trochę więcej empatii w kampanii i miałby Pan nad tym kontrole. Prawda jest taka ze najbardziej zdziwiony z wyboru Andrzeja Dudy na Prezydenta, był Andrzej Duda.
już oceniałe(a)ś
1
0
Takich Berczynskich jest w Polsce wiecej, szczegolnie wsrod tzw. inwestorow. Wykorzystuja naiwnosc i korupcyjnosc Polakow.
już oceniałe(a)ś
0
0
Niech do Komorowskiego dotrze ze ludzie go nie chcieli.
@wlodzimierzkowalik
Ty chyba chory jestes.Bronislaw Komorowski byly Prezydent, nie rozpacza.Ma prawo jak kazdy
obywatel wyrazic swoja opinie.Masz teraz swojego Prezydenta .ktory moze tylko powiedziec A i B.
Pod warunkiem , ze PiS mu pozwoli.
już oceniałe(a)ś
0
0
wszystko wskazuje że był agenturą amerykańską, na tym przykładzie widzimy jaki może być stosunek Ameryki do Polski, trudno oceniać ich jako przyjaciół skoro odbierają nas jak matołków, Wacku nie wracaj i zabierz ze sobą jeszcze swojego przyjaciela Antoniego (jeśli się nie przestraszy, że mogą go wziąć na wariograf)
już oceniałe(a)ś
0
0
Wacek zarobił swoje u polaczków i zrobił wypad do usa to ci karakal jeden niezły kozak
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak najszybciej ekstradycja Berczyńskiego do Wolski. Czeka na niego nowe, dobrze płatne stanowisko w resorcie Antoniusza. Wacku wróć !
już oceniałe(a)ś
0
0
Raczej nie słucham tego,co ma do powiedzenia Prezydent Komorowski,gdyż potrafi .......czasem logicznie i rozsądnie -tylko gadać. To gadanie nie przekładało się nigdy na działanie.Taka "gadka szmatka " może i komuś się podoba ? Ja osądzam ludzi po ich czynach. A może czyny jakieś P. Komorowskiego i były ? Utajnione ? Nigdy nie ujrzały światła dziennego ? Ale cenię w nim to,że wie co to jest poczucie własnej godności i honor. A to cecha rzadka. Oby jej nie stracił w tych rozgrywkach z PiS-em. Nie zniżył się do poziomu Kaczyńskiego.
@ebz195224 Komorowski to następny, który klucza przed klejem. Do takich ludzi nie mam zaufania bo nie potrafią respektować rozdziału państwa od kościoła. Czyli mają w czterech literach Konstytucję RP.
już oceniałe(a)ś
0
0
@absurd55 Znowu mi smartfon namieszać. Powinno być: klęczy przed klerem
już oceniałe(a)ś
0
0
Berczynski byl jednym i drugim. Wykorzystal Macierewicza i polski rzad. Tworcy oszustwa smolenskiego, uzaleznili sie od oszustow, bo tylko oszusci mogli udowodnic cos czego nie bylo. Trafil swoj na swoich.
@abk2 Tak, swietny komentarz !
już oceniałe(a)ś
0
0
@abk2 Jak można udowodnić coś czego nie było? Oni cały czas uprawiają "religie smoleńską", coś czego nie potrafią udowodnić, wciskając ciemnego ludowi na wiarę. To co uprawia PiS ma duże podobieństwo do religii!
już oceniałe(a)ś
0
0
@abk2 Wiesz dlaczego PiS ma zdecydowane poparcie katolików i kleru? Jedni i drudzy warci siebie - brak rozsądku i rozumu, a tacy ludzie przyjmują wszystko na wiarę. Dla nich niemożliwe może stać się możliwe. Tysiąc lat prania mózgu przyniosło efekty w postaci kłamstw smoleńskich, które trzeba wcisnąć jako wiarę ciemnemu ludowi.
już oceniałe(a)ś
0
0
`