Błaszczak, Ziobro, Macierewicz to są najemnicy Kaczyńskiego, którzy przygotowują obóz władzy do obrony swoich pozycji, żeby zastraszyć Polaków, gdy trzeba będzie uniemożliwić wybory - mówi w 3x3 prof. Roman Kuźniar, politolog z UW. Cała polityka zagraniczna rządu Beaty Szydło, zdaniem rozmówcy Doroty Wysockiej-Schnepf, służy wyłącznie interesom PiS, jest skoncentrowana na tym, by bronić przed światem odchodzenie Polski od demokracji.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Najgroźniejsze jest to, że banda Kaczyńskiego może próbować fałszować wybory jeżeli sondaże będą zapowiadać przegraną. Główni bandyci (Ziobro, Macierewicz, Szyszko) powinni kiedyś stanąć przez Trybunałem Stanu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Już najwyższy czas żeby o gwałcicielach Konstytucji zacząć mówić otwartym językiem. Premier Cimoszewicz nazwał ich publicznie złoczyńcami. Ma rację, Polską rządzą złoczyńcy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Trafna, zwięzła i śmiała 'podsuma' profesora tej zgrai cwaniaków. Coś pięknego dla słuchacza.
już oceniałe(a)ś
0
0
To niestety może okazać się rzeczywistością, aby się obronić trzeba uświadamiać społeczeństwu , na wszelkie możliwe sposoby, o tym zagrożeniu
już oceniałe(a)ś
0
0
precyzja profesora zniewala...brawo....
już oceniałe(a)ś
0
0
Znakomita analiza ! Samowladca Kaczynski i jego "polegly" brat byli od dziecka przez ich komuszo-ubecka rodzine przygotowywani do wladania w Polsce. Dwa male kaczory byly wsadzane na trybune przed Palacem Kultury w czasie pochodow pierwszomajowych, siedzieli obok Gomulki i machali lapami przeganianym przed trybuna Polakom. Obaj bez zielonego pojecia o demokracji, Kaczynski korzysta dalej z przywilejow komuszych, demontuje polska demokracje, izoluje Polske w swiecie, wszystko przy pomocy cwaniakow ktorymi sie sprytnie otoczyl. A wszystko to dzieje sie z przyzwoleniem Polakow , ktorym w wiekszosci jest wszystko jedno, sa zdemoralizowani i oglupieni kacza propaganda. Kaczynski wyprowadziWas z EU, czy to tez zaakceptujecie, czasem lekko popiskujac ? Prosze sie zainteresowac, jak funkcjonuja demokracje krajow Eur. zach., takich Kaczynskich, Waszczykowskich, Dudow, Ziobrow itd. tam nie ma !
już oceniałe(a)ś
0
0
Nic dodać, nic ująć. Krótko i zwięźle. Bezlitosna analiza rządów pis-matołków.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kużniar uznał, że czas białych rękawiczek już minął i należy nazywać pisowców po imieniu.
już oceniałe(a)ś
0
0
`