Poznali się blisko ćwierć wieku temu. On skończy w tym roku 40 lat, ona ma 64 i jest babcią. Emmanuel Macron, kandydat na prezydenta Francji, mówi, że dzięki żonie jest tym, kim jest.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Redaktorko a moze bys napisala cos na temat honorow jakie zlozyli przestawiciele panstwa i kandydaci policjantowi zabitemu na Polach Elizejskich, ktory byl gejem. Jego partner byl obecny i przemawial. Omerta polska?
U Żabojadów jakaś głupota. Kolejny prezydent z problemami. To, że do władzy garną się popaprańcy to standard a tutaj jakiś nekrofil. Młodej nie widział. Jedź chłopie zobacz sobie kobitkę w sowim wieku to nie będziesz całował purchawki. Czyje wygodę. Młoda cisła by go o dzieci. stara robi z a sztukę ...
@scoobydoopoznan Czy moge cie uprzejmie prosić abyś tu więcej nie pisał ?
@scarcies1 Pewnie . ale to nic nie zmieni. Reaguję tylko na groźby a dokładnie zagrożenie. Chłopiec jak dorośnie -władza temu sprzyja - kopnie w doopę starą kukurydzę i ustawi się z młodą.
@scoobydoopoznan Te "problemy" to masz ty, prostaku.
@scoobydoopoznan Przylaczam sie do prosby scarcies1. A swoja droga GW moglaby zaczac cenzurowac troglodytów.
@scoobydoopoznan Obrzydliwy komentarz
@scoobydoopoznan kto by cię chciał scoobydoopoznan z takim móżdzkiem?
W krajach cywilizowanych, do ktorych Polska jak widac nie nalezy, nawet plebs nie ma odwagi wtracac sie w sprawy osobiste innych osob . Kiedy w Polsce skonczy sie atmosfera przyzby w czworakach, kiedy grzebanie siew sprawach osobistych innych osob bedzie karalne, tak jak to jest w calym swiecie cywilizowanym ?
@110da Obawiam sie ,ze nigdy !
@Alicja van Bruggen Uważam tak samo.
oj polubiłem tego faceta
Zaraz, zaraz przecież to było przestępstwo- w USA za to się nadal siedzi. A ta liberalna (libertyńska) Francja.
@blackdok Za związek z pełnoletnim? Nawet w USA za to się nie siedzi. Poza tym gdyby wsadzali za małżeństwa gdzie różnica wieku przekracza 20 lat, to sam Trump siedziałby - też jest starszy od Melanii o 24 lata!
@blackdok Musisz sie mocno stuknac w glówke. Bardzo mocno, moze wtedy przestaniesz gadac bzdury.
@blackdok Najgrzeczniej jak umiem napiszę, że w czaszce masz za dużo luzu.
@lux vs nur Nim zaczniesz bronić tego co zrobiła Madame Brigitte Trogneux siegnij po nieco bogatsze zrodla niż GW. Personal life Macron is married to Brigitte Trogneux, 24 years his senior,[92] who was his teacher in La Providence High School in Amiens.[93][94] They first met when he was a 15-year-old student in her class, and she was 39, but were officially a couple only after he turned 17.[95][96] His parents initially attempted to separate the couple by sending him away to Paris to finish the final year of his schooling, as they felt his youth made this relationship inappropriate,[9][96] but the couple stayed together after he graduated, and were eventually married in 2007. They live with Trogneux's three children from her previous marriage.[10]
@blackdok Biedaku, biedaku, co ty opowiadsz? Twoje wiedza o Stanach jest na poziomie intelektualnej infantylnych dzieci
Każdy może oceniać to, jak sobie chce, ale chyba nikt nie odmówi facetowi niezależności i odwagi przy podejmowaniu życiowych decyzji. A także konsekwencji, bo sądząc po obrazkach, na rozwód się nie zanosi. Kto wie, może będzie to pierwszy od kilkudziesięciu lat prezydent Francji bez kochanki na boku?
@japka_putina Kochanka i kochanki.
`