Po przerwie spektakl ?Klątwa? Olivera Frljicia wrócił dziś na deski Teatru Powszechnego w Warszawie. Spektakl próbowała jednak zakłócić grupa kilkudziesięciu narodowców z flagami ONR-u i Ruchu Narodowego. Do holu wrzucono racę, doszło do przepychanek z policją. Zobacz mocne sceny, które rozegrały się przed Teatrem Powszechnym.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
łajdaki z PiSu taką Polskę nam stworzyli ! :((( FASZYSTOWSKIE MENELSTWO !
@sopel Drogi "soplu", taką Polskę to stworzyliśmy sobie sami, a PiS nie przyleciał z Marsa, tylko jego członkowie wywodzą się nas. Poza tym intelektualne lenistwo i niedokształcenie, które powoduje, że ludzie znają się na polityce, jak kura na jajach, poparte lenistwem w postaci braku udziału w wyborach, wszystko to powoduje, że może Polską rządzić sitwa matołów. I nie pomoże żaden jazgot... dopóki ludzie nie walną się w czachy, nie zainteresują się historią, która może nauczyć niejednej pożytecznej rzeczy, bo pewne zjawiska społeczno-polityczne są z grubsza powtarzalne, choć oczywista rzecz, że nie identyczne. Takie mamy rządy, jacy sami jesteśmy. Na inne niespecjalnie swoją głupotą zasłużyliśmy.
już oceniałe(a)ś
0
0
No i dorobiliśmy się tępych, neofaszystowskich hord utrudniającym nam wyjście do teatru. Co dalej, palenie książek będzie?
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak bym czytal Twardocha. Nagle w tym kraju byle lysy fiut po zawodowej szkole bedzie mi zabranial chodzic do tetru. Taka Ojczyzne ta mends kaczynska na fonduje. Tfu! ty brudny niedomyty starczy konusie. Cham. Wytnij wlosy z nosa i idz do dermatologa. Wastyd by publicana soba byla kai zaniedbana i hudzila watpliwosci co do osobistej chigieny. Umyj sie kaczus potem opowiedz nam o swoich wizjach zaprzancu. Uch zlosc bierze.
już oceniałe(a)ś
0
0
Dlazego zaslaniacie twarze "wy bochaterzy " z wycieteg lasu. wstyd dla rodzicow i kosciola, jak was wychowano. Glady kapusciane alleluja!
już oceniałe(a)ś
0
0
`