Wacław Berczyński, odwołany szef podkomisji smoleńskiej, jest bardziej śmieszny niż groźny - mówi w 3x3 posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Problemem jest nieobliczalny Antoni Macierewicz, który niszczy polską armię - dodaje rozmówczyni Doroty Wysockiej-Schnepf. Zdaniem posłanki Nowoczesnej, gdyby Beata Szydło była prawdziwym premierem, to Antoni Macierewicz nie byłby już ministrem obrony narodowej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kaczyński nie odwoła niekompetentnego Macierewicza z rządu z takiego samego powodu dla którego Hitler nie odwołał niekompetentnego Goeringa ze stanowiska ministra Luftwaffe. Macierewicz, ślepo oddany wodzowi Kaczyńskiemu jest gwarancją jego władzy nad partią i zwierzchnictwa nad rządem. Ponadto powtarzaniem w kółko bredni na temat katastrofy smoleńskiej , podbudowuje niechęć i nienawiść do Tuska, z czego Kaczyński jest b. zadowolony. Wydaje mi się, że Macierewicz będzie z Kaczyńskim do końca i na zawsze.
Gdyby premierem był genetyczny tchórz Jarek Burczymucha..., sorry - Burczykaczor, to błogosławione in spe straszydło nie udawałoby sternika kaczego nierządu. Ale niezależnie od tego, i tak resortem wojny termobarycznej kierowałby Antek Bez Tłumika i Hamulców szmacierewicz. Przecież jako papież religii smoleńskiej jest on podporą dyktatora Fuck-Offczyńskiego. Nikt tak jak ten uciekinier z Tworek nie potrafi przekręcać faktów, nie tylko o tragedii smoleńskiej, angażując do tej czarnej, kryminalnej roboty, pseudoekspertów. Problemem nr 1 jest fakt że herszt sPISku, nie mogąc powstrzymać ekscesów Antka M/szm, ośmiesza sam siebie. Kaczor jest nagi! Jego rzekoma wszechmoc rozpływa się w starciu z wariatem z MON. Którego nie odważy się odstawić od siebie, w obawie o własne życie!
nie ma racji , im gorzej tym lepiej , gdyby wszyscy pisowcy byli mądrzy nie byłoby co zmieniać
Berczynski? Ptaszek sie wymknal.
Pani Katarzyna ma rację.
Tej pani polecam wycieczke na Madere dla uspokojenia nerwow bo chyba partyjka pedru jest ponizej progu wyborczego juz dawno :D
Ta pani ma niewiele do powiedzenia, krytyka innych osob niczego nie zmieni. Ta pani,oplacana z pieniedzy polskich podatnikow, oprocz elokwencji nie ma nic do zaoferowania. Polacy, ocknijcie sie, takich politykow jak ta pani i inni nie ma w calym cywilizowanym swiecie ! Zmiany, reformy sa w Polsce potrzebne, a nie gadulstwo " w kolo Macieju".
@110da Zmian moze dokonac tylko i wylacznie wiekszosc parlamentarna. I je dokonuje na swoj sposob, na zgube Polski. Krytyka takiego stanu jest niezbedna. Dlatego zamiast bawic sie w krytyke krytykujacych, pozwol dzialac rozsadnym politykom.
@abk2 Krytyka - w takim wydaniujak opowiesi tej pani , oplacanej z pieniedzy polskich podatnikow jest szkodliwa, niczego nie zmieni. Ta pani i jej partia powinni przedstawic plan reform dla Polski, reformy te powinnybyc wzorowane na rozwiazaniach ktore sa stosowane w krajach Eur. zach. - bo Polacy sami od 27 lat nic nie potrafili zrobic. Orban pozyskal zaufanie swoich rodakow w ten sposob, ze odwiedzal ich w ich wsiach i miasteczkach i przedstawial im program reform, DYSKUTOWAL z ludzmi. ZADNA partia w Polsce nie maNIC do zaoferowania,oprocz krytyki obecnie rzadzacych.
@110da Oczywiście panowie Misiewicze, Berczyński, Duda, Waszczykowski, Brudziński, Suski, Jackowski itd. itd. nie są opłacani z naszych podatków i oprócz elokwencji oferuja nam mnóstwo dobrych reform, zmian, informacji historycznych, wzorców zachowań. Wzruszyłem się tym co napisałem.
@pg1pg1 Ci ludzie, o ktorych Pan pisze NIC nie oferuja Polakom, demontuja polska gospodarke, kompromituja Polske w swiecie. Dzieje sie to z woli Polakow, ktorym jest wszystko jedno, nie wiedza jak funkcjonuje demokracja, a wiekszosc spoleczenstwa cieszy sie ze "dobra wladza" daje im pincet plus.
Lepiej żeby Macierewicz był nierozerwalnie złączony z PiSem i skutecznie pogrążył kaczych okupantów.
`