Ta reforma jest krokiem wstecz, jeśli zostanie wprowadzona, będzie świadczyła o złych intencjach tej władzy - mówi w 3x3 Dorota Łoboda z ruchu Rodzice Przeciwko Reformie Edukacji. Zebrano właśnie ponad 910 tys. podpisów za wnioskiem o przeprowadzeniem referendum w sprawie reformy edukacji. Mamy nadzieję, że minister Zalewska wysłucha głosu 910 tys. obywateli, którzy nie chcą mieć chaosu w szkołach - dodaje rozmówczyni Romana Imielskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nie będzie żadnego referendum bo PiS by je przegrał, a na to sobie nie może pozwolić. Będą tłumaczenia że suweren już się wypowiedział w wyborach za "dobrą zmianą" i nie ma potrzeby go pytać drugi raz.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ciekawe jak będą to tłumaczyć PiS dzielce , w kampanii wyborczej tak Budyń jak i Broszka mówili że będą słuchać ludzi bo to będzie DOBRA ZMIANA .
już oceniałe(a)ś
0
0
do referendum powinno być dołączone pytania " czy chcesz aby lekcje religii były dalej prowadzone przez szkołę i w ramach planu zajęć" "czy chcesz zastąpić lekcje religii - lekcjami religioznawstwa i etyki" prowadzonymi przez nauczycieli a nie katechetów. " czy chcesz aby lekce uświadomienia seksualnego i zycia w rodzinie były prowadzone w tym samym wymiarze godzin jak lekcje religii"
już oceniałe(a)ś
0
0
W gimnazjach dzieci często już nie chodziły na religię. Były też problemy z wymaganiami do bierzmowania. Teraz tych problemów nie będzie.
już oceniałe(a)ś
0
0
pis to obłuda,kłamstwo i ruina.Wszystko niszcza za porządkiem co było dobre i się sprawdziło.Zobadzymy co zrobia w sprawie referendum??Jest t sprawdzian Szydło i jej obietnic !!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani Zalewska juz zdazyla powiedziec ze to dobrze przygotowana polityczna robota te podpisy. Czuje sie jakby wypiela spocone dupsko i perdnela mi prosto w twarz.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie wysłucha? To wyjdziemy na ulice. I tym razem na okrzykach i uśmiechach się nie skończy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Poprzedni Sejm nie chciał wysłuchać głosu obywateli w sprawie sześciolatków... Komentarze były wtedy takie, że o systemie edukacji nie powinni decydować obywatele, bo się na tym nie znają. Teraz nagle już się znają?
już oceniałe(a)ś
0
0
`