Niezależne sądownictwo dla PiS to bariera, stąd bolszewicka determinacja w ataku na sędziów - tak wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak ocenia w 3x3 projekt reformy sądownictwa, który zmierza do podporządkowania sędziów ministrowi sprawiedliwości. Trzeba mówić głośno 'nie' - dodaje rozmówca Romana Imielskiego. Obywatele i opozycja nie mogą bezradnie czekać do wyborów w 2019 r., bo do tego czasu nie będzie co zbierać - mówi Tomasz Siemoniak. I zachęca do udziału w Marszu Wolności, który odbędzie się w Warszawie 6 maja.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No tak ma rację,dawniej jednak było lepiej ,telefon do sędziego i po sprawie.A teraz nie wiadomo jaki wyrok zapadnie, co za kraj.
już oceniałe(a)ś
0
0
Drogi Toku, to, że Macierewicz może powoływać w PGZ to wina twoja , bo firma jest państwowa i urzędnik - czy też funkcjonariusz nią rządzi. Co do pana Misiewicza. Zaczynam Go lubić. Jest pokorny co w polityce bywa niespotykane. Na pewno jest bardziej rozgarnięty niż 60 % naszych parlamentarzystów. Co do oddawania honorów. Przyjechał jako gość i tak był traktowany. To Żołnierz wybiera czy chce cywilowi oddać honor , czy nie. Ostatni podał Mu tylko rękę i Pan Misiewicz nie zrobił z tego problemu. Pan Misiewicz nie wiedział i reszta też oprócz jednego. Ja jako suweren Go lubię i chcę by piastował nieważne stanowiska i państwowych firmach za naszą i twoją - drogi Tomku - kasę. Lubie Go. I nie chcę już madrał w zaoceanu w grzywkę czasanych co kamieniu kupa jak nie jest się na stołku ministerialnym. Byli lalusie = japie teraz som "Misiewicze". Ba tak się Suwerenowi podoba.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tomcio mylisz się. większość parobków nie pa styczności z sadami. Ja miałem. 1. Trybunał Konstytucyjny swego czasu orzekła, że przymus zapinania dorosłych parobków w pasy jest ok . 2. W Poznaniu sąd pracy. Młody szczylek ,któremu dziecko chorowało i nawet nie chciał założyć togi przy wysłuchaniu strony gumka sobie strzelał. . 2. Rozprawa nr 2 - od sędziego jechało wódą. Brak "bata" sprawia , że się demoralizują, degręgolą , manierują , ... . p.s. rozprawa nr 3 Wrocław - kamery na sali. = profesjonalne prowadzenie sprawy.
już oceniałe(a)ś
0
0
`