Jeśli w kabinie tupolewa doszło do wybuchu bomby termobarycznej, to cała zawartość kabiny nosiłaby ślady ognia; czegoś takiego w Smoleńsku nie było - mówi w 3x3 Michał Setlak, pilot i publicysta lotniczy. Wybuch musiałby też zniszczyć podłogę kabiny, tymczasem, jak dodaje rozmówca Romana Imielskiego, zdjęcia dwóch fragmentów kabiny pokazują, że podłoga - czyli sufit bagażnika - jest prosta, nierozerwana. Jak taka bomba została umieszczona w kabinie samolotu - zastanawia się Michał Setlak, bo przy takiej sile zniszczenia musiałaby zawierać zbiornik z wieloma litrami paliwa.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Następna FANTASMAGORIA dla ludzi miernych i biernych, a mowiac wprost TEMPYCH ! LUDZISCH NIE MYSLACYCH SAMODZIELNIE A SLUCHAJACYCH TUBY PROPAGANDY KOSCIELNEJ I PARTYJNEJ PIS ! Celowe dzialanie z premedytacja partyjniackich politykierow odpowiada "OWIECZKOM bozym". Juz sami nie musza myslec nie czytac nie wnikac czy to klamstwo czy nie i czy godzi sie zmarlych tak naduzywac do wlasnych politycznych celow. Wcale nie musza wierzyc ! Sa tak samo cyniczni, jak ci na stolkach rzadowych , ale za to maja od siedmiu lat CEL ZYCIA. Te wszystkie prostackie zachowania te "pijane" od amoku zlosci twarze te staruszki z krzyzami, rozancami maja szanse zaisniec POKAZUJE ICH TELEWIZJA SA "SLAWNI"..dziennikarze zadaja im pytania CZY PANI/PAN WUIERZY W ZAMACH? GROZNE NIEBEZPIECZNE ZJAWISKO PANOWIE DZIENNIKARZE, BO JAK PO 7 LATACH MAJA ZMIENIC ZDANIE CHOCBY SAM ICH PATRON Z RADIA TORUNSKIEGO OSTATECZNIE (TEORETYCZNIE OCZYWISCIE TO MOWIE) PRZYZNAL, ZE ZAMACHU NIE BYLO. Jesli znalazla by sie odpowiednia kwota (najlepiej zlota) zaspakajaca apetyt rydzyka (choc watpic nalezy czy ten czlowiek ma granice chciwosc) bylby skolnny przyznac, ZAMACHU NIE BYLO ! Poki mamy takie bezprawie, ze mozna szkalowac bez udowodnienia poprzedni rzad za wszystko, jak w tym powiedzeniu, ktore wszyscy znaja AMOK BEDZIE TRWAC. Czy przyjdzie nam czekac znow na rocznice pomordowanych w Katyniu zapomiane i zarzucone celowo przez ksenofobiczna partie PiS? Moze panowie dziennikarze nalezy tych ludzi zlekcewazyc? Ostracyzowac, jakby ich nie bylo. Nie pokazywac w telewizji tylko drobnym drukiem w prasie komunikat o kolejnej miesiecznicy jaroslawa Kaczynskiego.
już oceniałe(a)ś
0
0
A o czym tu dyskutować. Teorii było już kilka. Sztuczna mgła, rosyjski kontroler, bomba... Jeżeli teorii jest kilka, to znaczy, że nic nie wiadomo. A umieszczenie w samolocie prezydenckim bomby, to poważny zarzut. Toż to atak na Polskę. Taki atak powinien się zakończyć wojna, a przynajmniej dożywocie dla osób odpowiedzialnych za zamach. Dziwne, że przy tak poważnych oskarżenia nic się nie dzieje, prawda? Wniosek? Wymyślają cy te brednie sami w nie nie wierzą, traktują to jako walkę polityczna, w której można mówić wszystko, bo głowy nie poleca.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ile wydanych pieniędzy na wymyśloną komisja która z góry było wiadome że nic nowego nie jest w stanie podać. Mało tego ale ta komisja nie ma zamiaru kończyć swej pracy bo skończyły by się nieuprawnione dochody. Jakim trzeba być matołem aby coś takiego fundować społeczeństwu. Pozdrawiam były mechanik przyrządów pokładowych samolotów odrzuconych. W L. Dnia 11 kwietnia 2017 R.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ile wydanych pieniędzy na wymyśloną komisja która z góry było wiadome że nic nowego nie jest w stanie podać. Mało tego ale ta komisja nie ma zamiaru kończyć swej pracy bo skończyły by się nieuprawnione dochody. Jakim trzeba być matołem aby coś takiego fundować społeczeństwu. Pozdrawiam były mechanik przyrządów pokładowych samolotów odrzuconych. W L.
@wenanty A jakim trzeba być matołem, żeby w to wierzyć? Myślę, że - jak słusznie zauważyłeś - oni zrobili sobie z tego po prostu świetne źródło dowodów. Obstawiam, że sami w żaden zamach nie wierzą. Jest to więc nie tyle matolstwo, co perfidne i amoralne wykorzystywanie matolstwa części wyborców. Tej - ma się rozumieć - lepszej części narodu, jak to wczoraj zgrabnie ujął Kaczyński.
już oceniałe(a)ś
0
0
Obalać to pan możesz flaszkę, jak ktos panu postawi. To pan wygłasza kompletne bzdury i idiotyzmy za Anodiną i Laskiem. Pan jest analfabetą w przedmiocie fizyka.
@egon A my, oczywiście wierzymy, że pan jest Napoleonem!
już oceniałe(a)ś
0
0
@egon Tu nie trzeba nic obalac. Obalac mozna fawszywe teorie. Z wiara a szczegolnie z "wiara smolenska" sie nie dyskutuje. Abo sie ja wyznaje abo nie. Fakty, dowody nie maja to zadnego znaczenia liczy sie tylko to w co sie wierz bez wzgledu czzy to jest prawdziwe czy falszywe. P.S. Polecam Panau abys Pan obalil cos innegeo niz flaszke.
już oceniałe(a)ś
0
0
@egon Miałem sen. Pomnik Lecha Kaczyńskiego na Krakowskim Przedmieściu po 8 dniach od postawienia przewróci się na lewą stronę. Będzie to znak , że Prezydent Lech Kaczyński potwierdza informację o katastrofie i domaga się zakończenia sprawy w terminie natychmiastowym. Niespełnienie woli Prezydenta może sprowadzić bardzo straszne konsekwencje. Ostrzegłem.
już oceniałe(a)ś
0
0
h ttp://www.remuszko.pl/blog.php/?p=5156 ...Marną doprawdy pociechą jest to, co o tej tragedii pisałem na blogu od samiutkiego początku (kto ciekaw, niech archiwalnie kliknie w kwiecień 2010). Pan Kurski wprawdzie informuje, że w hel, bombę i spisek na początku wierzyła jedna trzecia narodu, a teraz tylko jedna piąta, ale to dowodzi, JAK DUŻY odsetek moich rodaków NADAL jest umysłowo tępy i słabo wykształcony, zwłaszcza w matematyce, fizyce i logice. Nie rozumieją. Głupawi są. Przykro na to patrzeć… Stanisław Remuszko remuszko@gmail.com, 504-830-131
już oceniałe(a)ś
0
0
kiedy wreszcie głosiciele tych teorii wylądują w domu dla psychicznie chorych lub w pierdlu za polityczne kłamstwa , wzniecanie niepokoju i podziałów społecznych ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Po co dyskutowac z durniami , niech sobie wybuchają, strzelaj a i puszczaja gazy. My musimy dążyc do tego by robili to za własne pieniądze, Trzeba liczyć obserwowac , zapisywac i przyjdzie czas że będa musieli zwrócic kase i bedzie wtey bolało , oj bolało.
już oceniałe(a)ś
0
0
`