Z prośbą o szacunek dla pamięci o wszystkich ofiarach, ale też ze zdaniami typu 'Dlaczego doszło do tragedii - dlaczego samolot się rozbił? Podobno sprawdzony, świeżo remontowany? Podobno wszystko było w porządku. Podobno'. Wystąpił w przemówieniu przed Pałacem Prezydenckim Andrzej Duda 10 kwietnia 2017 roku. Co mówił jeszcze?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kaczynski jako krol glupcow stworzyl znakomity "Dream Team". A Duda to taki bezrefleksyjny sluzalczy klaun ze zrytym beretem. Moze to te drogi krzyzowe co tam sobie z tatkiem w domu organizowali tak zle wplynely na jego aparat poznawczy...
Wczoraj Maliniak miał ładne kazanie, prawie takie jak Gomółka w marcu 1968 roku. Tylko szkoda, że nie zacytował Stefana Kisielewskiego "kiedy się skończy ta kompromitująca dyktatura ciemniaków".
jeszcze trzeba postawić trzeci pomnik na Krakowskim Przedmieściu Pani b. prezydentowej, a najlepiej 96 pomników panie prezydencie-dlaczego nie, to dopiero przyciągnęło by wielu zagranicznych turystów. Takiej atrakcji nie było by bowiem na świecie - spacer wśród pomników w centrum stolicy europejskiego państwa-to jest dopiero atrakcja
Twoje słowa nic nie znaczą ty nas nie słuchasz, my nie słuchamy ciebie bo jesteś kłamczuchem. nie jesteś prezydentem POLSKI jesteś zwykłym pisowcem niszczącym wszystko co spotkasz na swojej drodze. Wstyd mi przed światem za takie nic.
Ty pajacu nie masz szacunku dla Polski. Nie masz szacunku dla POLAKÓW. Niszczysz kraj razem z hitlerkiem. Nie oczekuj niczego dobrego w zamian. Idz i klęcz przed czarną mafią.
`