To była prezentacja bez pytań. Smoleńska podkomisja przedstawiła swoją teorię w formie filmu. Według niej prawdopodobną przyczyną tragedii była eksplozja bomby termobarycznej. Na pytania jej członkowie nie chcieli odpowiadać. Mają to zrobić o 22.30 na czacie na niezależnej.pl, serwisie prorządowej 'Gazety Polskiej'. Kluczowe fragmenty ich 'ustaleń' ostro skomentował dr Maciej Lasek. Dlaczego eksperci komisji Millera uważają, że to film science fiction?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Karygodne oszustwo. Koszt w sensie politycznym i moralnym przerasta koszty finansowe calkiem duze. Ktos powinien zostac pociagniety do odpowiedzialnisci tymczasem "szczury z tonacego okretu" juz uciekaja. pan przewodniczacy co "wykonczyl konktakt w Francuzami" podcial sobie doslownie "gardlo" lub inaczej zarznal kure, ktora mu znowsila zlote jajka. malo jemu malzonka tez otrzymala posade ambasadora..ta szjka klamcow i zlodzei rzadzi Polska??? Ciemny ludzie otworz oczy. Zacnijcie ludzie czytac i myslec i rozumowal samodzielnie nie to co proboszc lub radio torunskie powie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Żalosna komisja, idiotyczne ustalenia
już oceniałe(a)ś
0
0
Wszystkie kłamstwa Laska w przepisanym, a potem przedstawianym jako własny, raporcie Anodiny
@jaceknh Poproszeni o DOWODY NA zamach
już oceniałe(a)ś
0
0
@pawel194ht Poproszę
już oceniałe(a)ś
0
0
@jaceknh Uczeni amerykańscy pięciu poważnych uczelni lotniczych w USA potwierdzają wnioski komisji Milera.
już oceniałe(a)ś
0
0
Korespondenci zagraniczni w Warszawie mają o czym pisać. Cały świat się śmieje z Polakow, którzy oddali władzę nad krajem w ręce szaleńców.
już oceniałe(a)ś
0
0
W TVP Info pan Berczyński powiedział : "to co pokazaliśmy,mogło się wydarzyć w Smoleńsku.Natomiast nie możemy powiedzieć z całą pewnością,że tak było ,ale prawie napewno warunkiem koniecznym tego co się stało w Smoleńsku była eksplozja." Czyli przedstawili film s-f i "prawie napewno" nie mają żadnego dowodu na eksplozję.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gdy USA ujawnią materiały pokazujące, w jakim momencie doszło do katastrofy, to będziemy bliżsi wyjaśnienia tej tragedii. To by jednak wymagało ujawnienia materiałów z obserwacji satelitarnych przez Amerykanów
już oceniałe(a)ś
0
0
Z przykrością słuchałem w TOKFM jednego z dzisiejszych gości Pana Wróbla . On nie rozumie, kim jest Pan Lasek i jaką wagę mają jego stwierdzenia. Ma do dr. Laska pretensje, że ten wygłasza zdecydowane opinie na temat przebiegu katastrofy, jakby wiedział, jaki był jej przebieg. No właśnie, na tym to polega. Pan dr. Lasek wie, jaki był przebieg katastrofy! Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych zbadała dokładnie zapisy z rejestratorów rozbitego samolotu i i zreprodukowała na ich podstawie przebieg lotu. Kontestowanie konkluzji tego raportu, jakie programowo stosują politycy PiS i eksperci powołanej przez nich podkomisji kierowanej przez dr. Berczyńskiego, ma na celu wprowadzenie zamętu, nic więcej. Wygłaszanie przez dziennikarza zdań wspierających te polityczne cele nie jest przejawem jego obiektywności, niezależności, jest objawem niezrozumienia sytuacji, nieumiejętności odróżniania prawdy od kłamstwa. Ten dziennikarz powinien sobie poczytać artykuły i wypowiedzi dr. Artymowicza. Pan Wróbel też mógłby to zrobić. On uczy młodych ludzi. Ma ich uczyć obiektywizmu, a nie ulegania magii sensacyjnych bredni. Niech dziennikarze odrobią lekcję. Niech oni w końcu zrozumieją, iż przebieg katastrofy smoleńskiej jest wyjaśniony! Niech zrozumieją, że członkami komisji dr. Berczyńskiego są laicy. Ostatnia ich wypowiedź: "Wybuchy nie zostały zarejestrowane, by były szybsze od dźwięku." to brednia. Czysta brednia wypowiedziana przez kogoś, kto niczego nie rozumie.
@piotrpieranski We wtorki nie slucham dyskusji prowadzonych przezpana Wróbla. Mam dość jego błazeństw.
już oceniałe(a)ś
0
0
@piotrpieranski Isstotnym rowniez osiagnieciem osobistego dochodzenia do prawdy o Smolensku zamiescila Wyborcza , Szukajcie prof.Bogdan Janceleicz z Wydzialu Mechniki i Energetyki Lotnictwa Politchniki Warszawskiej. Swietnie napisane. Polecsm. Im wiecej osob przeczyta tym wieksza szansa na przeciwstawienie sie bredniom podkomisji, a przeciez to trwa juz od jesieni 2015r. niejaki Maciarewicz jeszcze nie bedac Ministrem a zaledwie poslem w opozycji jezdzil po swiecie werbujac "amatorow dobrze platnych chalturek" wsrod tak zwanych patriotow prawicy poza grnicami Polski wsrod egigrantow, ktorzy na koszt bednych Polakow mieli wspaniale wakacje z rodzinami w Polsce i gruba forse. Pomijam snobistyczne ego dowartosciowania sie. Jak ci ludzie moga patrzec w lustro.? Jednego zna ktos z mojej rodziny z tytulu tej samej profesji. Ci ludzie juz nie ptrafia ze soba rozmawiac. Przepasc nie do zasypania.
już oceniałe(a)ś
0
0
I tu pojawia się pytanie zasadnicze: Czy prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku ustalenia, kto i kiedy wniósł bombę na pokład samolotu???? Czy po roku prowadzenia śledztwa w "nowej odsłonie" są już wytypowani podejrzani, a może są już pierwsze zatrzymania bądź aresztowania. - Przecie w 2010r. po czterech miesiącach PiS uznał, że wyjaśnianie jest zbyt wolne i powołał zespół. A teraz co?????
@brokrak Przecież powszechnie wiadomo, że bombę wniósł osobiście Tusk, a Putin dostarczył mu bombę i stał na czatach. To oczywista oczywistość. Świat się śmieje!
już oceniałe(a)ś
0
0
`