- Zasada, że to, co jest związane z Tuskiem PiS wyrywa z polskiej ziemi skupiło się przy tym muzeum. Wydaje mi się, że tylko o to tu chodzi - mówi Bogdan Borusewicz, wicemarszałek senatu.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
JAK DŁUGO PISOWSKIM TROGLODYTOM POZWOLIMY NA NISZCZENIE HISTORII POLSKI? BANDYCI Z NSZ I WiN-u BOHATERAMI ZA MORDOWANIE LUDNOŚCI NA TERENACH NA KTÓRYCH KRADLI ŻARCIE, MORDERCY DZIECI I KOBIET GWAŁCICIELE, ŁUPASZKI, KURASIE I MŁOTY ICH BOHATERAMI, A TYSIĄCE ŻOŁNIERZY BIORĄCYCH CZYNNY UDZIAŁ W WYZWALANIU POLSKI Z ARMII I i II ARMII WP ,CZY , BCh,AK POD OKUPACJI HITLEROWSKIEJ TO NAJEŹDŹCY? MENDY HISTORYCZNE Z IPN i PiS!
@fiubziu-obserwator Co sie tak wsciekasz. Oni tylko zabijali wrogow narodu czyli Bialorusinow, Ukraincow oraz Zydow. Polakow likwidowali tylko jesli skalali sie ratowaniem Zydow. Dostawalo sie rowniez wiejskim nauczycielom, bo przyjmujac prace stawali kolaborantami z sowietska wladza. Jakakolwiek praca w panstwowej czy komunalnej instytucji uznawana za zdrade. Coz, kazdy ma swoje rozumienie patriotyzmu. Kazdy moze miec swoje rozumienie koncepcji ZDRADY. Mam jednak problem w tym, czy dzialanie wladz, ktore wygladaja tak, ze mogloby sie wydawac, ze ida po mysli Putina sa patriotyzmem czy to juz jest ZDRADA Pozdrawiam
już oceniałe(a)ś
1
0
@puszulek Jak nie wstyd ci tak pisać. Brak ci resztek przyzwoitości i rozumu.
już oceniałe(a)ś
0
1
Gliński - niszczyciel polskiej kultury
już oceniałe(a)ś
0
0
`