10 kwietnia znów Jarosław Kaczyński będzie mówił o zamachu smoleńskim, narodowej zdradzie, znów będzie mówił 'zbliżamy się do prawdy' - komentuje rocznicowe obchody Jarosław Kurski. I dodaje: to prawda zbliża się do Was.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
W ujawnionej niedawno notatce funkcjonariusza BND (niemieckiego wywiadu) czytamy: „Zgodnie z opisem Roberta *** zlecenie dotyczące przeprowadzenia zamachu na Tu-154 pochodziło bezpośrednio od *** T*** do Desinowa. Nie udało się ustalić, gdzie i kiedy do tego doszło. Desinow miał następnie nawiązać kontakt ze stacjonującą w Połtawie/Ukraina grupą operacyjną Dmytra Stelanowego. Miało to nastąpić około 1.04.2010”
w poniedziałek rocznica kłamstwa Smoleńskiego
nie badzcie naiwni. Kaczynski i PiS osiagneli wszystkie cele, bez wzgledu na dalszy ciag tematu Smolenska. Po katastrofie, oczywiste bylo, ze decyzja o ladowaniu w warunkach niepozwalajacych na bezpieczne ladowanie, mogla zostac podjeta wylacznie na pokladzie samolotu i wylacznie przez jedna osobe. Wszystkie dzialania PiSu skupily sie na zaklamaniu tej prawdy bo historia, bo Wawel, bo glod wladzy Kaczynskiego i partii ktorego by nie zaspokoili gdyby przebila sie prawda o winie Lecha Kaczynskiego.Przyszlosc PiSu i JK bylaby przesadzona. Trzeba bylo zaklamac tak, aby za naszego zycia prawda sie nie przebila do wyborcow. No i jest Wawel dla Lecha i zaklamana historia. Nawet, co niektore, rodziny ofiar daly sie zmanipulowac. Cyniczne dzialania Macierewicza obrocily ta tragedie na korzysc i PiS ma pelnie wladzy. PiS bedzie oczywiscie gral karta smolenska jak dlugo sie da, ale wszystkie cele zostaly juz osiagniete. Wyniki pracy pokomisji nie maja juz znaczenia.
czy PIS to Państwo do ku... nędzy ?
Dlaczego w Polsce nie powstaja nowe partie polityczne ? W Eur. zach. powstaja ciagle nowe partie, jezeli jakas partia ma program , ktory interesuje wyvborcow, to po pewnym czasie partia taka wchodzi do parlamentu.
EZN już stał się PRAWDĄ i powinien zmienić nazwę partii na Prawda i Smoleńsk /PiS/.
To bardzo znamienne , że nawet teraz Schetyna nie potrafi uwolnić się od tego kumplowskiego układu PIS - PO , i bałaka coś o osądzie historii , natomiast Petru mówi o sądzie prawa nad przestępcami . To bardzo kluczowa różnica ! Przecież to oczywiste że nie da się przywrócić normalnego państwa bez osądzenia i skazania przestępców
Tylko masowy opor calego polskiego spoleczenstwa moze wyeliminowac Kaczynskiego i jego zespol z zycia politycznego Polski. Ile kosztuje Polakow ochrona Kaczynskiego, a takze te wszystkie komedie, ktore Wam Kaczynski organizuje , lacznie z komedia smolenska ?
`