Debata nad konstruktywnym wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło jest niepotrzebna i po ostatnich sondażowych spadkach umocni Kaczyńskiego - uważa były wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski. Rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf zapowiada jednocześnie, że będzie głosował za odwołaniem gabinetu Beaty Szydło, bo to najgorszy rząd w historii. Uważa jednak, że przedstawienie przez PO kandydatury Grzegorza Schetyny było upokarzające dla polityków Nowoczesnej i innych opozycyjnych ugrupowań.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Wy tak na serio ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Szanowny posle.Panie Stefanie! Zdrowia.Wspolnie poradzimy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tym razem dyskutowałbym z P. Posłem. Schetyna w swoim wystąpieniu wypadł lepiej niż prezesik i premierka razem wzięci. Trzeba uświadamiać ciemnych Polaków gdzie ten PiS nas spycha. A ciemnoty ci u nas dostatek, że aż się przelewa
już oceniałe(a)ś
0
0
Oczywiscie, ze ta debata nie ma sensu. Opozycja POWINNA przedstawic Polakom program reform, program naprawy Rzeczpospolitej, we wszystkivch dziedzinach zycia spolecznego i politycznego. Ten program, wzorowany na rozwiazaniach z Eur. zach., bo Polacy sami nic nie potrafia, powinien byc z Polakami dyskutowany. Nalezy Polakom wytlumaczyc, dlaczego Kaczynski i jego rzad szkodza Polakom. Urzedowanie, przepychanki - to nie jest potrzebne !
@110da No to przedstawili - jeszcze więcej socjalizmu (500+ na każde dziecko, trzynasta emerytura). Czego to ci Grzesiu S. nie obieca by odzyskać koryto :-))))
już oceniałe(a)ś
0
0
@Bernie Douglas Tez uwazam, ze polska opozycja nie potrafi pracowac . Dlaczego nie powstaja nowe partie polityczne ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Gdyby choć co piąty poseł PO miał w sobie w przybliżeniu połowę uczciwości Prof. S. Niesiołowskiego , - nikt by nam nie zabrał państwa prawa i przyszłości naszych dzieci
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan Niesiołowski jak zwykle barwnie :) Rzeczony poseł wykonał polityczną volte. W ZCHN w świętej trójcy z Łopuszańskim i Markiem Jurkiem, był ekstremalnie niestrawny. Na szczęście ucywilizował się i nadal ewoluuje w kierunku tolerancji i "lewackiego" pojmowania wolności drugiego człowieka. Panie Pośle, serdecznie pozdrawiam.
w tym kraju racjonalne , centrowe poglądy są lewackie. Centrowa wyborcza i konserwatywno - liberalna PO też są lewackie. PIS z centralizacją wszystkiego co się da i rozdawaniem wszystkiego co się da jest prawicą...
już oceniałe(a)ś
0
0
@kitano1982 Tak, ale jeśli poglądy rozdzielimy na sferę światopoglądową i gospodarczą, to już widać kto gdzie tkwi. Wcześniejszy Niesiołowski był niestrawnym ultra katolikiem, a teraz jest niemal lewacki - co mnie cieszy!
już oceniałe(a)ś
0
0
`