To 'spotkanie z prasą' przejdzie do historii. Po kilku miesiącach milczenia szef smoleńskiej podkomisji dr Berczyński zaprosił na konferencję prasową dziennikarzy i mówił... minutę i siedem sekund. Co powiedział? To trzeba zobaczyć.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dlaczego zgadzamy się żeby to było za nasze pieniądze!!!! Wydają pieniądza suwerena a suweren tylko: wszyscy tak robią, nikt nie głośno nie sprzeciwia się.
Gdyby Polacy byli madrym narodem, to w Polsce nie byloby ani marksistow-Kaczynskich, ani PiSu,ani tego calego cyrku, za pieniadze Polakow.
@110da Pewnie GW też by nie było.
Ale o co Wam chodzi? Pan i jego wystąpienie są na poziomie całego tego smutnego reżimu.
A gdzie Meeseewitz? Przegapilem?
@eeeell_chupacabra Eeeee....już go nie ma
Żołnierz to człowiek honoru, nie kłamie, nie kala munduru polskiego. Jak nowa rzecznik MON będzie sobie radzić z" prawdami" podawanymi przez ministra?
boszszszsz........
Pani major. Wstyd i hańba. Nie chodzi mi tylko o bełkot tego pana z tzw. komisji smoleńskiej i pani uwiarygodnianie tej farsy mundurem oficera WP. . Ale także o pani zaangażowanie w politykę.. Niestety. .Otóż, wyrażając zgodę na objęcie stanowiska rzecznika prasowego ministra Macierewicza określiła pani publicznie swoją postawę polityczną. Co w przypadku żołnierza zawodowego jest niedopuszczalne. Minister Obrony Narodowej to funkcja stricte polityczna. Pełni ją polityk pisu. Do tego politycznie kontrowersyjny, nie stroniący od ostrych wypowiedzi politycznych po za sferą odpowiedzialności za MON. I rzecznikiem prasowym , który wypowiada się w jego imieniu może być tylko osoba cywilna. Tak było w dotychczasowej praktyce III RP. Zdarzało się, że byli to oficerowie ale rezerwy a nie w służbie czynnej jak pani przypadku...
@buru Bardzo madry komentarz. Pani major bez godnosci osobistej.
Gdzie jest wrak? Czy Macierewicz jest agentem Putina, że jeszcze wraku nie sprowadził? To już półtora roku
@ekorbel Jest. Potwierdzam . Wraku brak.
`