PiS zachowuje się jak uzurpator, który nie cofnie się przed niczym - tak Monika Wielichowska, posłanka PO, komentuje w 3x3 debatę nad projektem nowej ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa. Twarzą kolejnej demolki demokracji jest towarzysz Piotrowicz, prokurator z czasów PRL, który krzyczy 'precz z komuną' - mówi gość Romana Imielskiego. Musiałby mocno zmienić mi metrykę urodzenia, by dorobić mi komunistyczny życiorys - dodaje posłanka PO.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kaczynscy, a teraz tylko Jaroslaw, to tez przeciwnicy komuny - a przeciez ich biografia temu zaprzecza. Jakie znaczenie ma narzekanie na to, co sie w Polsce dzieje, przeciez z woli czesci polskiego spoleczenstwa i dlatego, ze wiekszosc Polakow jest pasywna, obojetna, narzekajaca ? To nie ma zadnego znaczenia ! Swiadome spoleczenstwo obywatelskie protestuje - az do skutku. Niestety, Polacy nie sa swiadomym spoleczenstwem obywatelskim.
już oceniałe(a)ś
0
0
tzw. pis i jego politruki to stary pzpr + byli komunisci-ubecy+sbecy+byli funkcjonariusze z pzpr np. piotrowicz-pis!! tzw. pis-to komunistyczna tzn pzpr-holota!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
`