Premier Beata Szydło dała dowód swojej ignorancji mówiąc, że ostatni zamach w Londynie to efekt polityki migracyjnej UE - mówi w '3x3' były wicepremier Jacek Rostowski. Tymczasem zamachowiec urodził się na Wyspach Brytyjskich. Komentując spotkanie prezesa PiS z brytyjską premier, powiedział, że Jarosław Kaczyński wyrwał się z europejskiej solidarności, że kraje UE same nie negocjują Brexitu. - Jarosław Kaczyński podpisuje kwity, za które zapłacą Polacy - dodaje były wicepremier.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jak zwykle komentarz są "ad personam", a nie "ad meritum". O tempora, o mores - czemu Polsko Ludowa zlikwidowałaś analfabetyzm u prymitywnych ludzi. Zamachy terrorystyczne są następstwem zniszczenia państw arabskich przez USA,. Powstała wtedy niekontrolowana migracja i dopuszczenie do powstania szkół, bojówek i partyzantów islamskich w Europie Zachodniej. Początek temu procesowi dała RFN sprowadzając do siebie w latach 80-tych muzułmanów z Turcji Kosowa i Bośni. Również Wielka Brytania i Francja wpuściły do siebie wtedy rzesze ludzi z Afryki, z Pakistanu, Bangladeszu, Indii. Dziś są oni indoktrynowani przez fundamentalistów islamskich, których działalność "religijną" poprawni politycznie idioci tolerują, aby nie "obrażać uczuć religijnych". Czyli w pewnym sensie Szydło miała rację, ale jako ćwierćinteligent nie potrafiła jej wyartykułować.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wola, thomciu25 trolle pislamskie rozszalały sie tutaj, że aż zasmierdziało, byle im nie odpowiadać, to spłyną, bo za odpowiedż dostają 2 zł
już oceniałe(a)ś
0
0
Żenująca, rasistowska wypowiedź premier Szydło - Jacek Rostowski "" - takie sobie pie...nie ...
już oceniałe(a)ś
0
0
I on który całą swoją kandencję ministerialną poświęcił wyłacznie na obronę interesów unijnych bankow w poslce ma czelność wypowiadać się o działaniach polskiego rządu?! Wynocha do brukseli ty złodzieju naszych oszczędności
już oceniałe(a)ś
0
0
Jeżeli ktoś ma iq na poziomie bulwy ziemniaczanej, to trudno od takiej osoby wymagać sensownej refleksji na temat sytuacji międzynarodowej. Niestety takie mamy czasy, że rządzą nami idioci.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie sądziłam, że Rostowski jest aż tak ograniczony. Jego "argument" ma tyle sensu, co mówienie, że to nieprawda, jakoby źródłem nazizmu była sytuacja w Niemczech, bo przecież Hitler urodził się w Austrii. Podobnie źródłem agresywnego islamizmu są środowiska imigranckie, a gdzie urodził się konkretny zamachowiec to już najmniej ważne.
Pani Marzeno, to jednak ma znaczenie. Żródłem agresywnego islamizmu są organizacje ekstremistyczne a nie środowiska imigrantów. To wrzucanie wszystkich do jednego worka. Jeżeli Premier się wypowiada, ze to polityka migracyjna miała wpływ na zamach w Londynie, tym samym chce dać do zrozumienia, że imigrant równa się terrorysta, co jest zgodne z jej polityką przeciw przyjmowaniu uchodźców, ale nie z prawdą. Gdzie jest granica, po której się stwierdza, że ktoś przestaje być imigrantem? Pierwsze pokolenie, drugie, trzecie?
już oceniałe(a)ś
0
0
@Marzena Zagrodzka Bardzo słuszne - nic dodać, nic ująć. Dość bełkotu o "Brytyjczykach", "Francuzach", "Belgach" i "Niemcach" - sprawców zamachów. Oraz "Szwedach" - masowych gwałcicielach - o czym zresztą GW programowo w ogóle nie pisze.
już oceniałe(a)ś
0
0
@maggiek Kiedy ostatno zamachowcy ogóle nie są "zorganizowani" - i cz tym począć? Masowy imigrant (z krajów islamskich) = problemy społeczne i kryminalne najróżniejszego rodzaju. Terroryzm to tylko "wisienka" na tym paskudnym torcie, jakim jest przeniesiony do Europy trzecioświatowy syf.
już oceniałe(a)ś
0
0
@maggiek "Gdzie jest granica, po której się stwierdza, że ktoś przestaje być imigrantem?" - kiedy dana osoba przestaje się utożsamiać ze zwartymi wspólnotami etnicznymi, zupełnie niezintegrowanymi, które w Europie stwarza przyzwolenie na masową emigrację z trzeciego świata.
już oceniałe(a)ś
0
0
@mmgazeta Tak bardzo chcemy odciąć się od tego trzeciego świata i uznać, że oni nie mają prawa przyjeżdżać w tę część swiata ze swoim "syfem" i problemami. Polacy bardzo chętnie skorzystali z prawa do wyemigrowania do Wielkiej Brytanii w imię polepszenia swoich warunków ekonomicznych, ale już nie tak chętnie chcą udzielic tego samego prawa do przyjazdu ludzi, którzy walczą o swoje bezpieczeństwo. Różni ludzie wyemigrowali do UK, bardzo dobrze wykształceni, ze średniej klasy, ale też gro ludzi, którzy niestety po przyjeździe tam nie wystawili nam ładnej wizytówki. Trochę pachnie hipokryzją. Niestety musimy zacząs się liczyć z tym, że ludność będzie się przemieszczac z różnych zakądków świata i im szybciej nauczymy się rozumieć i szanować nawzajem, tym szybcie będziemy w stanie pokojowo rozwiązywac różne konflikty.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jeśli Kaczyński podpisuje cokolwiek w imieniu rządu, bez pełnomocnictwa premier, to już jest kwit na szeregowego posła.
@kaktus1a A głupawe polaczki tylko patrza i gadaja,,,,co to da ? do działań przejsc pora i za dupe szuje wyp...ć bo dosyć bagna dosyć.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ciemnej sołtysowej z Brzeszcz nie uczyli co to Commonwealth, nie uczyli, że GB miała kolonie - pewnie myślała, że u nich tak jak w PL. ;>
już oceniałe(a)ś
0
0
`