- W przeszłości dwukrotnie miałam propozycje żeby wejść do Sejmu, ale nigdy nie chciałam i nie chciałam być czynna politycznie, bo misją artysty jest ciągnąć ludzi i społeczeństwo kulturą - mówi w programie 'Studio pod parasolką' Olga Lipińska.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Tusk krytykował abonament nazywając go "przestarzałą daniną", ale nigdy nie namawiał nikogo do niepłacenia. To się nazywa żyjąca własnym życiem "postprawda".
już oceniałe(a)ś
0
0
Nadzieja w warcholstwie? Nasza historia daje podstawy do takiej tezy. I pamiętajmy filmy Stanisława Barei, opisywał nas wcale dobrze.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie wyszło ,narzucenie swojego stylu myślenia w stosunku do Olgi Lipińskiej. Widać po twarzy Pani Klubik, ze rozmowa nie poszła tym torem, co potrzeba.I tak właśnie wygląda wciskanie polityki w kulturę. Obejrzałem 3 razy, tylko dlatego, żeby przekonała mnie Pani Olga.I przekonała mnie, jej sposób myslenia ponad partyjny i automatyczna sprężyna sprowadzająca na właściwe strony
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani Olgo jak dla mnie to jest pani fenomenem człowieka!
już oceniałe(a)ś
0
0
Zahwycajaca Pani Olga Lipinska. Oby pani zyla, jak WIELKA ORKIESTRA Owsiaka ! Do konca swiata i jeszcze jeden dzen dluzej. Nareszcie roumiem ceche "warcholstwa" pozyytywnego. Tez uwazam, ze kultura i edukacja moze doprowadzic nas do poziomu cywilizowanych panstw , a to wymaga innej edukacji niz nam proponuje tandem KK+PiS !
już oceniałe(a)ś
0
0
Lipińska nie chce kandydować? To niech chociaż Miśka (chwilowo na urlopie) wyśle! Bo Tureckiego byłoby szkoda.
@jndy Jak myślę o naszych niewydarzonych (p)oslach to kabaret sam się przypomina.
już oceniałe(a)ś
0
0
`