Premier Beta Szydło rozpoczęła swoje urzędowanie od wyprowadzenia europejskich flag, a jedna z posłanek nazwała te flagi szmatami. Rządowa propaganda obrzydza Unię Europejską. To nie jest przypadek. PiS zamierza Polskę z Unii wyprowadzić. Nie godzą się na to obywatele, Europejczycy i Polacy, którzy wzywają do wyjścia na rynki polskich miast pod hasłem '?Kochamy cię Europo!'. Komentarz Jarosława Kurskiego
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Absolutnie dobra inicjatywa, choć boje się ze jeszcze jest za dużo Polaków, którzy nie rozumieją, ze chodzi o ich los. Polska nie ma alternatywy jak współdziałać i popierać ten historycznie unikalny, wielki i pokojowy projekt jakim jest Unia Europejska, gdyż nawet jeżeli on jest daleki od doskonałości, jest to jedyna szansa dla całej Europy sprostania rosnącym problemom świata i jak EU upadnie to upadnie cala Europa. Wyłączenie Polski z tego procesu tylko dla uzyskania przez Kaczyńskiego wolnej reki aby rządzić w Polsce jak w prywatnym folwarku będzie miało w każdym przypadku katastrofalne konsekwencje dla nas i naszych dzieci!!! Niestety Ci zaślepieni ideologia PISu mogą się dopiero obudzić jak już do tej katastrofy dojdzie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Niebezpieczenstwo polega na tym, ze pis nie zamierza robic tego za pomoca jakiegos aktu, dekretu czy uchwaly. To jest zaplanowane jako stopniowy proces i po pewnym okresie bedac ciagle faktycznym czlonkiem Unii okaze sie, ze wlasciwie z ta Unia niewiele juz mamy wspolnego i nasze czlonkostwo bedzie po prostu martwe. Pewnego ranka obudzimy sie i stwierdzimy, ze jestesmy faktycznie poza Unia bo mamy juz z nia zadnego zaczepienia. Taki jest cel i do tego celu bedzie sie dazyc takze (a jakze) przy pomocy unijnych funduszy. Czy mozemy cos zrobic? Na pewno, tylko czy chcemy? Nie jestem taki pewien.
już oceniałe(a)ś
0
0
Warunki dla wprowadzenia euro: - Stabilnosc kursu zlotego - Stabilna inflacja - Nowelizacja Konstytucji RP - Referendum Czy te warunki Polska spelni ? Po wprowadzeniu euro w EU ceny poszly w gore, mimo to NIKT nie narzeka, sa ulatwienia w zyciu prywatnym obywateli , ogromne korzysci w funkcjonowaniu gospodarki.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo dobrze, ze Pan o tym mowi, Panie Redaktorze. Polska stacza sie w nicosc, opinia o Polsce i Polakach jest coraz gorsza . Czas tez pozbyc sie Kaczynskiego i jego ugrupowania - bo moze byc za pozno. Naprawienie szkod, jakie Kaczynski i jego PiS wyrzadzaja Polsce i Polakom moze byc bardzo trudne a moze nawet niemozliwe. Przerazajaca jest pasywnosc i demoralizacja Polakow. Z nauk Jana Pawla II nic nie pozostalo.
już oceniałe(a)ś
0
0
Faktem jest ze bolszewickiej pisowskiej dziczy, zachodnie cywilizacja obca i niezrozumiala. Dlatego nie dziwi wrogosc pisowskich "panow" do Europejskich idei. Deportowac to pisowskie bydlo za Bug, to bedzie spokoj, a i dla nich lepiej jak sie w macierzy wreszcie znajda. Putin ich przygarnie i zagospodaruje.
już oceniałe(a)ś
0
0
@jaceknh Na blogu Passenta ( z pewnością znajomy ci, gdyż uprawiasz tam swoją pisowską propagandę) jest link z tym listem, przeczytałem go uważnie, gdzie ty widzisz jakąś instrukcję? Ja nie widzę.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pisuar - geniusz destrukcji.
już oceniałe(a)ś
0
0
ale ten kaczy ... ""geniusz inaczej" z zemsty zniszczy +zrujnuje +rozwali Polske calkowicie!!! a te pis-atrapy zrobia to co ten kaczy... "geniusz inaczej" im rozkaze!!!!!!! ostatecznie w tym pis-szambie nie ma praworzadnosci+przestrzegania przepisow+konstytucji i zasad demokracji!!Polska to obecnie tylko pis-szambo+pis-wariatkowo , jakas tam europejska prowincja lezaca na pysku!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
`