Kto i dlaczego protestował na ulicach polskich miast 8 marca? Czy rząd zasłużył na pokazywaną na protestach czerwoną kartkę również od środowisk konserwatywnych? Czy przemoc przeciwko kobietom ma związek z wyznawanym światopoglądem?
W 'Studiu pod parasolką' Dorota Wysocka-Schnepf pyta o to swoje rozmówczynie: Joannę Banasiuk z Instytutu na rzecz Kultury Prawnej 'Ordo Iuris' i Dorotę Warakomską, prezeskę Kongresu Kobiet.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
pani Banasiuk ma totalnie szalone oczy!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Po jaką cholerę zapraszać przedstawicielkę prawackiego, ksenofobicznego ordo iuris? Tych ludzi nigdzie nie powinno się zapraszać. Wypowiedzi pani przedstawicielki stowarzyszenia są katastrofalne i ujawniają intelektualną wulgarność tego środowiska, a zapraszanie jego przedstawicieli stanowi promocję, nawet jeśli w rozmowie się kompromitują
już oceniałe(a)ś
0
0
Chcialam duzo napisac,ale poprostu szkoda slow na takie argumenty p.banasik.To jest osoba wyksztalcona,moze prawnik jeszcze,brak slow.
już oceniałe(a)ś
0
0
poznac nalezy wszystkie opinie , niemniej jednak wypowiedzi pani Joanny B. sa tak odjechane , ze mam wrazenie przysluchiwania sie belkotowi swiadkow Jehowy , przed drzwiami mieszkania
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie ma wątpliwości: trzeba walczyć o nowoczesną i demokratyczną Polskę. Przyjazną swoim obywatelkom i obywatelom.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani Banasik, bredzi jak na jakimś haju o wysokich statystykach przemocy w skrajach skandynawskich. W Szwecji, praktycznie każda kobieta zgłasza przemoc domową. Dodatkowo, jeśli mąż ja zgwałci rano, w południe i wieczorem, ta szwedzkie prawo traktuje to jako 3 czyny zabronione, i tak to trafia do statystyk. A u nas? Gwałt na żonie? Jakieś żarty, toż to jej obowiązek? Ponadto, w Polsce kobieta możne być gwałcona 10 razy w ciągu tygodnia, a do statystyk to trafi jako jeden czyn zabroniony. O ile, w ogóle, kobieta zgłosi gwałt na policję. Ręce opadają słuchając katolickiego betonu. Co za ludzie? To chyba jednak jakaś choroba psychiczna.
już oceniałe(a)ś
0
0
Drogie Panie, trzeba przyznać ze Pani Banasiuk w jaskini lwa poradziła sobie bardzo dobrze. Była po prostu lepsza. Miała wiedzę i mocne argumenty. I pewnie to nie spodoba sie wielu z Was ale tak jest!
@jzaj11111 Twój umysł spłatał ci figla. W czym lepsza? w bredzeniu? Bo bredziła jak potłuczona, przytaczając dane, i interpretując je, tak jak jej ideologia kaze. Stuknij się, widzisz i słyszysz, to co chcesz.
już oceniałe(a)ś
0
0
@jzaj11111 Drogie Panie ! Beda was palic na stosach gdy jakis pisowiec zobaczy jak latacie na miotle.
już oceniałe(a)ś
0
0
@jzaj11111 No to śnij dalej.
już oceniałe(a)ś
0
0
nie mogę..... nie mogę tego słuchać.... ale gratuluję zaproszenia pani Banasiuk do studia. Trzeba wiedzieć, co ludzie, którzy się z nami nie zgadzają, mają do powiedzenia. To jest jedyna droga do sklejenia tego społeczeństwa choć troszeczkę.
już oceniałe(a)ś
0
0
`