Polski rząd grał do końca by utrącić kandydaturę Tuska. Nie udało się. 27-u unijnych przywódców odnowiło na szczycie w Brukseli mandat byłego premiera, jako szefa Rady Europejskiej - wbrew Polsce. Donald Tusk zapowiedział, że będzie współpracował ze wszystkimi, bez wyjątku.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Na swoje własne życzenie Szydło, Waszczykowski i Kaczyński, który polecenia wydawał z Nowogrodzkiej przede wszystkim ośmieszyli na całą Europę SIEBIE! Wstyd i żenada! Szydło zachowywała się jak stara przekupa, ktora powtarzała jak mantrę" nie, bo nie". Ta niby premier, boi się Kaczyńskiego i robi wszystko, zeby zaspokoić jego chore, pełne fałszu i obłudy "iluzje polityczne" a przede wszystkim, któremu się wydaje, że jest w stanie zniszczyć i wykluczyć z bytu politycznego Pana Donalda Tuska. Nie będę wspominać o beznadziejnym ministrze Waszczykowskim, gdyż też co słowo powie, to zupełnie bez sensu i ciągle zalicza różne wpadki. Tylko ci zniewoleni przez Miszcza nie zdają sobie chyba sprawy z tego, ze poza sobą przede wszystkim ośmieszają Polaków i Polskę. Powołują się na suwerena, przekonując na siłę, że to wszystko to przede wszystkim dla dobra suwerena i mają od niego pozwolenie, bo przecueż wygrali wybory. Myślę, że przyjdzie dzień w ktorym suweren przebudzi się i pokaże tym wybrańcom środkowy palec. Nie wspominając o silnym kopniaku. Oby to przebudzenie nastąpiło jaknajszybciej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo ciekawe, jak długo jeszcze Polacy to wytrzymają. Czy może powinniśmy wyjechać i zostawić nasz kraj na pastwę tej bandy z czworaków?
już oceniałe(a)ś
0
0
oj ta kacza miernota i nieudacznik nalykal sie psychofarnaka zeby byc w stanie dac kwiaty tej atrapie premiera!! ale to zwyciestwo p. D. Tuska jest bezcenne!! warto bylo tez widziec ponura+nadeta+wsiekla twarz tej atrapy premiera i ironiczny smiech Orbana!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Tak sie to zawsze konczy kiedy banda pieniaczy bierze sie za polityke.
już oceniałe(a)ś
0
0
Rzadzi nami paranoik i jego banda klamcow
już oceniałe(a)ś
0
0
Broszka ma rację! Przecież tak naprawdę to on wygrał - Jarosław Mobutu Sese Seko Kuku Ngbendu wa za Banga - w luźnym tłumaczeniu z języka plemienia Zair na nasze to "Wszechpotężny wojownik, który nie zna porażek dzięki swojej nadzwyczajnej wytrzymałości i żelaznej woli, a który krocząc od tryumfu do tryumfu zostawia za sobą zgliszcza".
już oceniałe(a)ś
0
0
Szydlo skompromitowala sie w EU po raz n-ty, skompromitowala tez Polske i Polakow. Zyje od wielu lat w jednym z krajow Eur. zach., pytaja mnie znajomi, jak to jest mozliwe, ze Polacy nie chca pozbyc sie tego antyeuropejskiego i antypolskiego rzadu PiS. Polska jest skompromitowana i izolowana, zadne klamstwa Kaczynskiego i Szydlo , rozprzestrzeniane w Polsce , tego nie zmienia. Kaczynski chce Was wyprowadzic z EU ! Prof. Norman Davis, w wywiadzie dla Guardiana, 25.04.2016 r powiedzial:" "Kaczynski zachowuje sie jak bolszewik i paranoik." Waszczykowski, napisal artykul goscinny w FAZ, 23.01.2016 pt.: "Wir wollen führende Rolle beim Aufbau eines stärkeren Europas." ( My chcemy miec wiodaca role w budowie silniejszej Europy.) Na te bzdury ktore napisal byla druzgoczaca reakcja komentatorow. Porzadek w Polsce moga zrobic tylko Polacy. Czas najwyzszy sie tym zajac.
już oceniałe(a)ś
0
0
`