- Nie możemy Kaczyńskiemu dać się wypchnąć z Unii Europejskiej - komentuje Jarosław Kurski. O udziale premier Beaty Szydło w unijnym szczycie mówi, że była to błazeńska ofensywa, zakończona klapą w stylu Greka Zorby.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Becia probuje oczywiscie nie po raz pierwszy udowadniac swojemy elektoratowi poprzez media jaka jest madra zapominajac ze jej wypociny oglada niechetny jej acz myslacy elektorat. Efekt niestety jest mierny. Ale, jaka sama o sobie dzisiaj powiedziala: jest na wypozyczeniu. W czasach wpozyczalni dvd tez nie raz mialem pecha wypozyczyc tak zdarta plyte ze sciezka dzwiekowa przypominala skamlenie psa do ksiezyca.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie zgadzam się. Grek Zorba był uroczy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Redaktorze, od lat mieszkam poza Polska, niestety,na pana miejscu nie bylbym tak optymistyczny,na jakiego Pan wyglada po kompromitacji PiS-u. Na zachodzie Tusk nie jest postrzegany jako reprezentant prawdziwej Polski, (tak naiwni tu nie jestesmy) lecz raczej jako Polak,ktory jest normalny.To duza roznica.
@amgam0 Czyli jednak jako reprezentant prawdziwej Polski- większość z nas jest jednak normalna. To PiS jest mniejszością
już oceniałe(a)ś
0
0
@msobriety rzadzaca mniejszosc z demokratycznego wyboru? Cos zu nie tak.
już oceniałe(a)ś
0
0
@msobriety mam nadzieje ale czasem mam mieszane uczucia.Mam znajomych,ktorzy byli "normalni" i po prawdopodobnie krotkim kontakcie z PiS przepoczwarzyli sie w kompletnych idiotow...jak to mozliwe?
już oceniałe(a)ś
0
0
@amgam0 Bo głupota jest zaraźliwa, jak to od dawna wiadomo. Dlatego należy ograniczać kontakty z zarażonymi. Szczególnie groźne jest katołectwo, które okresowo przybiera postać epidemii.
już oceniałe(a)ś
0
0
@msobriety Nie, wiekszosc Polakow nie jest normalna, 18 % Polakow wybralo PiS a reszta przyglada sie , jak Kaczynski i jego PiS demoluja Polske, demoralizuja Polakow, izoluja i kompromituja Polske w swiecie. Kaczynski Wami gardzi, a Wy potraficie jedynie popiskiwac w internecie.Gdzie jest Wasz honor, ambicja, godnosc osobista ? Do demokracji nie dorosliscie ! Prosze sobie poczytac ( przez Google ) o Kaczynskich .
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczyński jak Kim Dzong Un! Chce nas przerobić na Koreę Północną! Mamy być otoczeni murem, rządzeni przez autorytarnego władcę, zamiast Chin (jak Korea Płn.) z Rosją jako państwem zaplecza. Plan Putina, do wczoraj, Kaczyński z Macierewiczem realizowali pilnie. A dzisiaj wzniosę toast za Polskę i Tuska. Żadnej brunatno - czerwono katolickiej nibylandii.
@katrow Kaczyński jest z wyboru, Kim Dzong Un odziedziczyl kraj.
już oceniałe(a)ś
0
0
@katrow Przyłączam się do toastu!
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczynski wydawal sie wykonywac zadanie specjalne Rosji, niedopuscic do wyboru Tuska. Tusk zna Rosje, jej metody i zapedy zwiekszenia wplywow w EU. Tusk rozumie ze zwiekszenie wplywow Rosji moze sie skonczyc utrata suwerennosci wielu mniejszych i slabszych panst i bedzie temu zapobiegal. Jest niewygodny dla Rosji bo inni europejscy politycy nie rozumieja polityki i metod rosyskich.
@robkita Kaczynski wykonuje wlasne zadania. On, wychowany w ubecko-komuszej rodzinie, w ubecko-komuszym luksusie, gardzi Wami, nienawidzi Polski i Polakow. A Rosja przyglada sie glupocie Polakow i niektorzy tam ciesza sie z tego, ze Kaczynski wyprowadza Was z EU i robi z Was Bialorus - za Wasza zgoda i Waszym przyzwoleniem.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ależ oczywiści.Jedynym zwycięscą jest premiera- dumna polka i europejka namaszczona przez wschądzące słońce żoliborza.
już oceniałe(a)ś
0
0
Błagam, nie mieszajcie wspaniałego Alexisa Zorby do tej parady obleśnych karłów maszerujących w rytm werbli z Kremla.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie! Tam byla piekna katastrofa (w "Greku Zorbie") - a tu po prostu biegunka.
już oceniałe(a)ś
0
0
`