Nawet najwięksi łowcy TW w szeregach PiS w sprawie ambasadora Polski w Berlinie nie rozdzierają szat. Choć jest teczka w IPN - obwiązuje strategia im ciszej tym lepiej. Wyłamał się jedynie Tadeusz Cymański. Według niego 'cień, który padł jest wielki i zimny'. Czy Andrzej Przyłębski straci stanowisko? Dlaczego zlekceważono wcześniejsze podejrzenia? O co toczy się gra?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
E tam on tylko donosił i kablował poza tym był bardzo użyteczny. Jak widzę zdjęcie jego "starej" ze złotym krzyżem na piersiach to rzygam.
już oceniałe(a)ś
1
0
Po co teraz Kaczyńskiemu potrzebna jest Przyłębska.Trybumał rozwaliła i o to chodziło?
już oceniałe(a)ś
1
0
Przecież to proste. To nasz donosiciel więc?! Nic sie nie stało, Polacy nic sie nie stało. PiS do perfekcji doprowadził znaczenie powiedzenia nasz donosiciel to dobry donosiciel :))
już oceniałe(a)ś
1
0
Cokolwiek zrobi PIS, to ten facet jako dyplomata jest spalony. A moze to tylko gra, zeby pozbyc sie Przylebskiej, ktora kompromituje ten urzad i PIS ma juz nowego kandydata? Nic mnie juz nie zdziwi....
już oceniałe(a)ś
1
0
Przeciez w tej partii jest wielu sługusów SB
już oceniałe(a)ś
1
0
Przyłębski broni się starą metodą - chciałem jechac , musiałem podpisać . Tysiące nie podpisało i pojechało . PiC jak PiS - pokłamać , pogadać - głupi naród to kupi ?????
@jmma777 Byli też tacy co nie pojechali bo nie podpisali, a nie podpisali bo nie zgodzili się podpisać.
już oceniałe(a)ś
0
0
Braterstwo broni między Balbiną i Wolfgangiem w walce przeciwko narodowi polskiemu.
już oceniałe(a)ś
1
0
IPN w rekach PiS to wypuscil?? Moim zdaniem celowo na zyczenie prezesa. Pani przybledska pozostanie prezesem, ale teraz to juz zrobi wszystko co jej kaza dla zachowania stolca swojego i jej TW
już oceniałe(a)ś
0
0
`