'Dostrzegam pozytywne elementy działań Donalda Tuska. Na przykład jego stanowisko wobec imigracji' - tak jeszcze w październiku deklarował wicepremier Jarosław Gowin. Co mówi teraz? I czy rzecznik rządu oskarża na wyrost?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Uosobienie korupcji w PO zabiera glos publicznie. Brak poczucia wstydu.
już oceniałe(a)ś
0
0
"Bochenek" to chłopczyk czy dziewczynka, bo jakos nie widac ? Ale gada jak na pisowskiego bolszewika przystało : "prawde".
już oceniałe(a)ś
0
0
Gowin tak bardzo chce zaistniec, ale jest na to zbyt cienki.
już oceniałe(a)ś
0
0
Sliczny ten Wasz Bochenek, a jaki inteligentny ! Gowin to tez Wasza znakomitosc !
już oceniałe(a)ś
0
0
Gowinowi po raz kolejny wskazano jego miejsce w ekipie rządzącej. Czasem pozwolą mu coś powiedzieć, ale z reguły dostaje po... i musi się wycofywać. Nie szkoda faceta - zeszmacił się z własnej woli. Powinien mu się przyjrzeć Saryusz-Woski - następny, co w konkury do gnoma żoliborskiego rusza...
już oceniałe(a)ś
0
0
Gowin zaczynał jako w miarę przyzwoity polityk, a kończy jako nie tylko jako postpolityk, ale jako postGowin, załgany do szpiku, śliski jak tor saneczkowy. Fajnie jest obserwować wywiady z nim, kiedy jest przyciskany, jak się wije, ucieka wzrokiem i w krytycznych momentach swej nikczemności sam od siebie obronnie oddziela się uśmieszkiem, który oznacza "Ja to naprawdę mówię? Niech mnie".
już oceniałe(a)ś
0
0
`