Czy kobiety są w stanie odnaleźć wspólny język, tak aby naprawdę wspólnie zastrajkować 8 marca? Czy protest kobiet wobec działań obecnych władz będzie oznaczać tylko i wyłącznie opowiadanie się po jednej ze stron politycznego sporu?
W 'Studiu pod parasolką' Dorota Wysocka-Schnepf pyta o to swoje rozmówczynie: Elżbietę Jakubiak, byłą szefową gabinetu prezydenta L. Kaczyńskiego i Ewę Wieczorek, redaktor naczelną ?Wysokich Obcasów Extra?.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
bo wedlug tych z tzw. pis+ziobro+gowin + ten polski kk kobiety to nie ludzie i nie maja zadnych praw, kobietyw Polsce maja tylko obowiazki, maja byc bite i katowane bo to polsko-patriotyczno-katolicka tradycja!!! kk i ten pis-ciemny-lud+pis-politrukii zidiociale prawackie staruchy zrobili z kobiet w Polsce tzw."domowe ku...wy"!! one musza robic wszystko a te patologiczne prawaki maja prawo je bic+katowac+poniewierac a polski kk poblogoslawi te zidiociale prawckie stwory!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
i takie twardoglowe betony jak pani J. nami rzadza ..... brr
już oceniałe(a)ś
0
0
Pięknie dałyście się panie zdominować tej gadule. Jak zwykle, z resztą, pisiaki są trenowani i dobierani pod kątem zagadywania, przerywania, to jest pole na którym grzeczny i kompetetny przegrywa, a jeszcze usłyszy napominania.
już oceniałe(a)ś
0
0
Możecie sobie porozmawiać, ale mój światopogląd będzie dyktował prawo. Czyż nie tak? PANI Jakubiak.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ja bym wywiadu z taki bezmozdzem nie robila. Ona uwaza, ze inne kobiety "nie wiedza po co ida menifestowac". O zgrozo slow brak. Prymitywna osoba.
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani Jakubiak szczyt hipkryzni. Mamy sprawy,ale... Jzyk..kto,jak nie twoj idol mowi jezykiem wulgarrnym., pogardliwym . Pani jakibiak XIX wieczna meentalnosc i jak smieszz wypowiadad sie w imieniu mlodych. Podobnie ten starzec z pogladem neobolszewickim XXI wieku to jest uragajace godnosci.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie jestem się w stanie przełamać, żeby słuchać p.Jakubiak, jak dla mnie jest taką ignorantką, że aż zęby bolą.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kobiety mają sprawy do załatwienia. Jakie? DOTYCZACE PRAW CZŁOWIEKA! !!! Nie kobiet!!! Ale praw człowieka.
@dola I to jest dokładnie to, co należało publicznie pani Jakubiak powiedzieć.
już oceniałe(a)ś
0
0
`