Nędzna parafka z wyblakłą pieczątką - tak wygląda podpis prokuratora pod decyzją o umorzeniu śledztwa w sprawie niepublikowania przez premier Szydło wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Panie anonimowy prokuratorze, zanim zrobi Pan kolejne świństwo, proszę trzy razy pomyśleć - apeluje w komentarzu 'Wyborczej' Jarosław Kurski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pan Redaktor zapomniał dodać i z sędzią Kryżem
już oceniałe(a)ś
0
0
Szkoda, że to, co powinna mówić dzień w dzień opozycja muszą mówić dziennikarze. Wszyscy winni przestępstw i kolaboracji z pisowskim nierządem muszą mieć świadomość, że zostaną prędzej czy później ukarani.
@widziane_z_ryczki naiwniak...:):):)
już oceniałe(a)ś
0
0
@asker Trolle, do budy! Widzę, że Wołodia albo Bierecki podesłał trochę świeżej kaski.
już oceniałe(a)ś
0
0
@widziane_z_ryczki A kto ich ukarze? Schetyna? Tusk? Nie chcieli lub nie umieli nawet zagłosować za postawieniem Ziobry przed trybunałem stanu
już oceniałe(a)ś
0
0
@heroned właśnie ... i teraz już nie ma żartów, trzeba pójść na wojnę aby pokonać narodowych bolszewików. Bo potem będzie za późno jak w 1933 r. w Niemczech
już oceniałe(a)ś
0
0
U mnie jest pieczątka do odczytania: Starszy referent Ewa Adamczyk ! Jaki tam prokurator...siedzi jakaś kobicina i wszystkim jedno i to samo wysyła!
już oceniałe(a)ś
0
0
o , nowa kaska dla trolli wpłynęła od ludzkiego pana?
@pela_46 tak sobie tłumacz urzędasie. nikt nikomu za nic nie płaci. ludzie wreszcie mogą wyrzucić z siebie po 8latach co naprawdę myślą o platformie i jej przybocznych jak michnik, wyborcza ,etc. ludzie po obaleniu reżimu tuska wreszcie odetchnęli i wyrzucają z siebie całą złość. ty oczywiście tego nie zrozumiesz , bo 8lat siedziałeś za nasze na państwowym w jakimś urzędzie i było ci jak w raju. niestety mam smutną wiadomość dla ciebie- skończyło ci się
już oceniałe(a)ś
0
0
Też dostalem taki sam list od prokuratury
już oceniałe(a)ś
0
0
Jestem przeciwnikiem PISowskiej zmiany ale grozic prokuratorowi ktory jest podleglym urzednikiem budzi troche moj sprzeciw. Facet ma pewnie rodzine, kredyt i sukinsynow nad soba ktorzy moga mu nabruzdzic. Dlaczego wymagac od szarego prokuratora non-konformizmu gdy cale spoleczenstwo tonie w konformizmie. Grunt by nie krzywidzil ludzi. Dlaczego to wlasnie on jest wzywany do nadstawiania karku i walki z podlym systemem? To ich trzeba scigac: Kaczynskich misiewiczow piotrowskich itd.
@borygooo Chyba mocno się w głowę stuknąłeś. To czyja to jest decyzja jeśli nie tego prokuratora? To on próbował się pod nią podpisać, chociaż nieskutecznie. Widać, że świadom jest nielegalności swoich działań, skoro pr≥óbuje ukryć swoją tozasmość. Ale skooro pięczątkę tak stawiał, że nie można jej odczytać i podpisał się nieczytelnie to właściwie tej decyzji nie ma. Nie wiadomo czy ten list przyszedł z prokuratury czy od jakiegoś tchórzliwego menela Mietka. PiS-owcy to świnie i parszywi obłudnicy. Sami tłumaczą się naciskami przełożonych ale z wielką gorliwością ścigają dawnych TW i rzekomych "komuchów" tak jakby dawniej nacisków nie było. Co gorsza, dla ich reputacji, potrafią bezczelnie wyzywać od komunistów i złodziej całe tysiące ludzi, których w ogóle nie znają. Szczyt bezczelności.
już oceniałe(a)ś
0
0
@borygooo w Auschwitz też pracowali ludzie z rodzinami na utrzymaniu i tylko wypełniali swoje obowiązki... są po prostu ludzie silni i słabi, ale nie widze nic złego żeby słabym przypominać że jest jeszcze odpowiedzialność za to co się robi.
już oceniałe(a)ś
0
0
Dlaczego anonimowy? Czy pieczątka jest aż tak wyblakła, że nie widać na niej nazwiska? Poza tym na wstępie orzeczenia powinien być wymieniony jego autor. Wolałbym żeby Wyborcza nie naginała faktów do swoich potrzeb. Poza tym wydaje mi się że rolą wolnej prasy jest właśnie od "odanonimizowanie" funkcjonariuszy dobrej zmiany.
@pawl67 No niestety, nie jest wymieniony. Ja też dostałam takie pisemko (bo też zgłaszałam przestępstwo) i w ogóle nie jest tam podpisany żaden prokurator, tylko jakaś sekretarka/kancelistka. czy ktoś taki.
już oceniałe(a)ś
0
0
@beatrixx-kiddo ja też takie dostałam
już oceniałe(a)ś
0
0
@beatrixx-kiddo Mylisz postanowienie o umorzeniu z zawiadomieniem o jego wydaniu. To dwie różne rzeczy. Nawet jeśli nie dostaliście odpisu orzeczenia zawsze możecie zajrzeć w akta. Jesteś też coś takiego jak informacja publiczna. Wyborcza ma doskonałą obsługę prawną i z pewnością może łatwo to wszystko ustalić.
już oceniałe(a)ś
0
0
@beatrixx-kiddo Starszy referent -Ewa Adamczyk + parafka
już oceniałe(a)ś
0
0
Hahaha Prawi i Sprawiedliwi tylko dla siebie samych, czyli panow ze sloma w butach.
już oceniałe(a)ś
0
0
`