Jeden dzień dał Grzegorz Schetyna europosłowi PO na przerwanie milczenia. Jacek Saryusz-Wolski nie zareagował. Nie skomentował nieoficjalnych doniesień, że PiS chciałoby nim zastąpić Tuska. Co zrobi Platforma? Kogo bezruch najbardziej dziwi?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Panie Petru,proszę zająć się samym sobą i swoimi romansami,nie wściubiać nosa w cudzą partię.Cwaniaczek z pana,podobnie jak PIS,żeby skócić Platfiormę Obywatelską i wtedy pewnie znajdzie się chwila,że jakaś grupa ludzi obdarzy pana zaufaniem.
już oceniałe(a)ś
0
0
On po prostu nie może się zdecydować, ale to już po nazwisku widać, że mamy do czynienia z osobą często niezdecydowaną. Nie mógł się zdecydować czy Saryusz, czy Wolski, a teraz się nie może zdecydować czy być lojalnym czy zabłysnąć? Z drugiej strony nie potrafię zrozumieć, jak człowiek, niby inteligentny, myśli, że z Kaczyńskim do czegoś dojdzie. Gdyby nawet został ministrem Spraw Zagranicznych to i tak nie miałby nic do powiedzenia i byłby takim samym pomiotłem jak Waszczykowski. Do zyskania nie ma nic, do stracenia wszystko. I coś mi się wydaje, że już zaczyna tracić.
już oceniałe(a)ś
0
0
Zbawiciel Europy i nadzieja Polski kandydat bolszewikow posel Srałjusz-Wolski.
już oceniałe(a)ś
0
0
Rysiek, Ty naprawdę dużo rzeczy nie rozumiesz i musisz się z tym pogodzić.
@A. P. To przetlumacz na wasze kacapie zza Buga.
już oceniałe(a)ś
0
0
Wylać dziada z PO na zbity pysk choćby za to, że dokłada się do "podłej zmiany"
@Jerzy Kulczyk Calkowita zgoda,panie Schetyna jak pan chce żeby nadal moja rodzina i znajomi glosowali na PO to natychmast pożegnać się z dziadem S.Wolskim
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan Sariusz Wolski chce aby istnieć w gazetach a już w jakim kontekście dla polityków nie jest ważne i dla niego również. A to, że jako człowiek stał się szmatą to już inna sprawa oczywiście dla tych którzy wybierali go europosła. Mam więcej szacunku dla Ujazdowskiego ponieważ wyraźnie nie zgadzał się a z polityką PIS-u. Nie zrobił tego dla stanowisk jak robi to pan Wolski. Indywidualności w PO jest wielu więc co mamy mieć kilku prezydentów, premierów?
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczyński jako europejski mąż stanu? Czy ten facet nie zdaje sobie sprawy ze swojej śmieszności?
już oceniałe(a)ś
0
0
u kaczuszki krótkie nóżki jak mówi piosenka i choćby wydaliła z siebie przetworzoną karmę to i tak w UE nic nie znaczy
już oceniałe(a)ś
0
0
`