Jacek Saryusz- Wolski zamiast Tuska na szefa Rady Europejskiej? Zapytaliśmy oficjalne delegacje państw Grupy Wyszehradzkiej, które są akurat w Warszawie, czy coś o tym wiedzą. Jak szefowie komisji spraw zagranicznych Czech i Słowacji oceniają przepychanki wokół Tuska?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
My tez nie rozumiemy. Czas podzielic Polske na wschodnia I zachodnia. Jak koree
już oceniałe(a)ś
0
0
Grupa Wyszehradska ? Karl Schwarzenberg to arystokrata, Wielce zasluzona od pokolen arystokratyczna rodzina czesko-austriacka. W Wiedniu jest Schwarzenbergplatz, obok stoi palac, majatki w Austrii ( Wieden, Murau ) i odzyskana posiadlosc rodzinna w Czechach. Karl Schwarzenberg angazuje sie w ksztaltowanie polityki Czech ze wzgledow patriotycznych, altruistycznie. Jest zwolennikiem EU. Szkoda, ze Polska nie ma takich politykow.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czy to największe zaskoczenie od czasu, kiedy premier_na metr_w_głąb_Kopacz zrobiła Grupę Wyszehradzką w ch*j, łamiąc podjęte dzień wcześniej ustalenia w sprawie nachodźców?
już oceniałe(a)ś
0
0
Wczesniej PO i Gazeta przekonywała ze grupa wyszechradzka jest słaba, nikt jej nie słucha, lepiej byc w trojkacie weimarskim. Teraz jest inaczej, grupa wyszehradzka to autorytet... Koniunkturalizm Gazety
@premio1 Przesadzasz. Przecież zapytali tylko tych co niby z pisem w jeden żagiel mają dmuchać co o tym sądzą, żeby zobaczyć czy grupa jest spójną. Tak czy inaczej PiS nadaje się do trójkąta bermudzkiego co najwyżej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Za granica politykami są zazwyczaj ludzie o pewnej inteligencji i kulturze. U nas do władzy doszli ludzie w wiekszości z problemami psychicznymi, niedouczeni ale za to pełni arogancji i przekonania o własnej wyższości.Normalny człowiek nie pojmie pisowskiego oglądu swiata.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bo PISu nikt nie rozumie, nie da się rozumieć bezrozumnych , posługujących się zaczadzonym chrzescijańską nienawiscią blixniego mózgiem
już oceniałe(a)ś
0
0
Niedlugo mini-prezesa trafi szlag z tej jego mini-zlosci, padnie na mini-kuper i bedzie spokoj.
już oceniałe(a)ś
0
0
Upośledzone PiSuary - kto się lepiej dogada z Donaldem Trumpem niż inny Donald? Czy te osobniki o charyzmatycznym harakterze nigdy nie gadały jak Jarek z Jarkiem? A, nie gadali, bo ony są Pany, na powwórku z plebsem się nie bawili.
już oceniałe(a)ś
0
0
`