'To jest kolejne dziwactwo rządów PiS'. Wiceprzewodniczący PO nie chce wierzyć, że euoroposeł Platformy gra do jednej bramki z PiS. 'Tego rodzaju intrygi mogą doprowadzić do tego, że Tusk może nie być ponownie szefem Rady Europejskiej'- mówi w 'I kto tu rządzi?' Tomasz Siemoniak. Dni Jacka Saryusz- Wolskiego w PO są policzone? Czy będą prawybory na opozycji, które wyłonią wspólnych kandydatów na prezydentów miast? Dlaczego poseł podejrzewa, że drugich tur w wyborach samorządowych może nie być?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
pani redaktor, bardzo pania cenie, ale prosze prosze prosze niech pani nie przerywa rozmowcy
już oceniałe(a)ś
0
0
Coś tu w trawie piszczy, skoro Jacek Saryusz Wolski zamilkł jak zaklęty. Wydaje się być niewiarygodne. Ale, to nie wygląda tylko na intrygę PiS być może z "gorącą linią"?
już oceniałe(a)ś
0
0
W kazdym kraju demokratycznym, praworzadnym psucie komus opinii, tzw. podla obmowa jest karalne. Gdyby Polska byla takim krajem, jak inne kraje demokratyczne, to Kaczynski & Co byliby oskarzeni o psucie opinii Tuskowi, o tzw, podla obmowe , kara bylaby b. wysoka, na przyszlosc by im sie odechcialo takiej aktywnosci. Kaczynski nie ma zadnego wplywu na wybor szefa ER, szkoda atramentu na takie rozwazania. Kaczynski, od czasu kiedy byl gosciem kanclerza Kohla, w r. 1991, nie potrafil sie zachowac, pisaly o tym: DIE WELT i FAZ, nie jest w swiecie cywilizowanym przyjmowany, jego opinie nie maja zadnego znaczenia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie podoba mi się ten brak zdecydowania. I odpowiedzi typu: "Nie ma powodu, żeby natychmiast żądać wyjasnień". Są powody ! Oczekuję - jako kilkukrotny wyborca PO - że to wyjaśnicie natychmiast ! Niestety też z przykrością odnotuję, że pan poseł Siemoniak stracił na ostrości, za to - tak to widzę - przybrał na wadze. To niedobrze, i niedobrze wróży.
już oceniałe(a)ś
0
0
`