Przyzwolenie i przymykanie oczu przez władze i rządzącą partię na marsze ONR oznacza, że na PiSie też spoczywa odpowiedzialność za ekscesy skrajnej prawicy - mówi w 'Temacie dnia' doc. Ewa Pietrzyk-Zieniewicz, politolog z UW. Choć, jak dodaje rozmówczyni Wojciecha Maziarskiego, PiS, który ma talent do umywania rąk, będzie starał się iść w zaparte, twierdząc, że skoro prawo na to pozwala...
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Pani profesor. Zgadzam się całkowicie. Jedno tylko małe, "ale". Warszawiacy i Pani babcia również, powszechnie się mylili, i mylą do dzisiaj. Mylą się co do narodowości RONA pod dowództwem Bronisława Kamińskiego, który składał się Rosjan i Białorusinów, a nie Ukraińców.
bo ten tzw. pis+ziobro+gowin + ta kacza miernota i nieudacznik (i to to przede wszystkim!!)+atrapa premiera+tzw. prezydent od tzw. pis maja Polakow i Polske w ich pis-odbytnicy, liczy sie tylko "miec wladze" i w koncu zrealizowac nienawisc do wszystkiego co polskie!!! a kacza miernota i nieudacznik zniszcza i zrujnuje cala Polske i wszystko ca polskie zeby miec cos tam do pogadania!! kacza miernota i nieudacznik podpisze wszystkie diabelskie cyrografy i zmusil tez swoich wasali do tego!! takze pakty z diablem tzn zlem+prostactwem+chamstwem+holota to celowe dzialanie tej kaczej miernoty i nieudacznika!!! Polacy gorszego sortu wg tzw. pis+ziobro+gowin to sa "PANSTWO" a kacza miernota i nieudacznik+tzw. pis+ziobro+gowin to tylko prostactwo!!!
Jest Pani Wielka dziękuję
DUDA DZIŚ HAJLUJE JAKO WYKLĘTY W RAWICZU!DO TWARZY MU W TYM FASZYSTOWSKIM TOWARZYSTWIE! OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ UŚMIECH IDIOTY NA TWARZY BĘDZIE!
Serdecznie witam Panią profesor w telewizji.Wywiad wspaniały.Rzeczywiście,jeszcze brakowało patronowaniu ludziom niewiarygodnym,ale nic mnie już ze strony prezydenta nie zdziwi. Panią profesor bardzo proszę o wyjaśnienie,w jaki sposób syn towarzysza,na wysokim staniowisku w czasi komuy, przeobraził się raptem w pana?
@babcia_tomka Polacy akceptuja rzady dyletantow, pozbawionych moralnosci i elementarnych zasad dobrego wychowania, czesto o obrzydliwych rodowodach ( np. Kaczynski, Jasinski ), bo ca. 90 % Polakow nie wie jak funkcjonuje demokracja i nie chce wiedziec. Madre spoleczenstwa obywatelskie organizuja sie, stawiaja opor. Polacy biora udzial w demontazu demokracji w Polsce i w izolacji Polski w swiecie.
`