Wszystko, jak zwykle, miało być dopięte na ostatni guzik. Jednak tym razem skończyło się skandalem, o którym mówią wszystkie media na świecie. Warren Beatty i Faye Dunaway źle odczytali wyniki w kategorii 'Najlepszy film'. Z ich słów wynikało, że Oscara otrzymał 'La La Land', kiedy w rzeczywistości statuetka powędrowała do twórców filmu 'Moonlight'. Zobaczcie, jak komentowano to wydarzenie.
Okazało się, że winnym zamieszania był pracownik PricewaterhouseCoopers, który pomylił koperty. W trakcie ceremonii twittował...
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Niektóre osobniki homo sapiens wyewoluowały do stworzeń sprzężonych z urządzeniami elektronicznymi, dla których ćwierkanie itp. jest niezbędne do życia. W końcu któryś pomylą coś poważniejszego niż koperty na Oscarach.
@agonda Ta... biorąc pod uwagę, że jeden znany twitterzysta ma teraz dostęp do "walizki atomowej", to naprawdę jest się czego bać. Zamiast kliknąć "wyślij" naciśnie guzik w leżącej obok otwartej walizce (a leży obok otwarta, bo narcyz czuje się wtedy ważniejszy, potężniejszy i w ogóle bardziej męski) i po ptokach.
już oceniałe(a)ś
0
0
`