Podczas sejmowej debaty nad odwołaniem marszałka Kuchcińskiego głos zabrał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. - Gdy blokowaliście Sejm postępowaliście jak Samoobrona - zwrócił się do opozycji. - Nie użyliśmy siły, choć były ku temu przesłanki. Nie użyjemy jej bo tak, jesteśmy ludzkimi panami. Jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych innych - powiedział.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kaczor jest taki pan jak z koziej dupy trąba
już oceniałe(a)ś
0
0
Tak się zastanawiam, czy ta reporterka komentująca ten powyższy film, to idiotka, czy bezczelna prowokatorka i chamka, gdzie ona usłyszała słowa wypowiadane przez J.Kaczyńskiego mówiące, że " Jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych innych ludzi"? Gdzie ta plwocinowa pseudodziennikarka usłyszała "innych ludzi"? Jak telewizja i prasa, tacy dziennikarze, tfu...
już oceniałe(a)ś
0
0
Trole ignorujemy, zero odpowiedzi na prowokacje. To odpowiednia postawa, niechaj sobie PISzą, co chcą, sami do siebie. Spróbujcie, milczenie jest tu złotem.
już oceniałe(a)ś
0
0
kurdupelku drogi, jedyny sposób byś mógł przed nazwiskiem pisać "Pan" to zmienić imię na Pankracy
już oceniałe(a)ś
0
0
To nie jest partia panów, to partia zakompleksiałych dupków. Konieczne jest powołanie narodowego konsylium psychiatrycznego. Narodowe konsylium dlatego,. że wszystko musi być narodowe.
już oceniałe(a)ś
0
0
Czymże są nędznicy z Nowoczesnej albo Platformy przed Najjaśniejszym Obliczem Jaśnie Wielmożnego PANA Naczelnika Jarosława Kaczyńskiego!
już oceniałe(a)ś
0
0
Pan i jego Panystwo
już oceniałe(a)ś
0
0
Dynastia kocich panów.
już oceniałe(a)ś
0
0
`