Szef MON wypowiada się niezależnie od faktów - tak gen. Stanisław Koziej, były szef BBN, komentuje słowa ministra Macierewicza o tym, że NATO pomoże w wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej. Gość Doroty Wysockiej-Schnepf dodaje, że to gra na użytek wewnętrzny, po to także, by uzasadnić istnienie podkomisji smoleńskiej, która nic nie robi a pieniądze na nią idą.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Przetarg ? Polskie przepisy okreslaja bardzo precyzyjnie procedury zwiazane z przetargiem. Jedna z takich procedur jest wysylanie do firm, ktore sie zaprasza do wziecia udzialu w przetargu zapytania ofertowego. Jak ma takie zapytanie ofertowe wygladac jest tez precyzyjnie okreslone. Ma tez zawierac odp. dokumentacje. Solidni, renomowani producenci nie rozmawiaja z KAZDYM potencjalnym klientem.
  @110da Czy fakt łamania obowiązujących procedur nie jest wystarczającą podstawą do zgłoszenia tego do prokuratury lub CBA? Czy opozycja jeszcze się nie obudziła???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @strbol Brak profesjonalnosci ! Firma, ktora nie dostanie dokumentow wystarczajacych do przygotowania oferty tej oferty nie przygotuje. NIKT nie ma tez ani czasu, ani ochoty na zadawanie sie z klientem, ktory jest niekompetentny.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @strbol Szeregowy inzynier z polskiej fabryki w Pipidowku, z fabryki, ktora chce kupic maszyne lub maszyny, zna przepisy i procedury zwiazane z przetargiem. Zna tez wiodacych producentow maszyn, ktore chce kupic fabryka. Inzynier z fabryki w Pipidowku profesjonalnie prowadzi procedury kontraktowe i doprowadza do zawarcia kontraktu w interesie fabryki, ktorej jest szeregowym pracownikiem. Sprawowanie rzadow w kraju, to profesjonalne rozwiazywanie problemow. Nic innego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Szef MON wypowiada się niezależnie od faktów" - to ma być usprawiedliwienie? bo tak to delikatnie zostało powiedziane zamiast użyć mocniejszych słów... no ale wtedy pewnie byłby pozew o zniesławienie... Ludzie tego nie zrozumieją, że Koziej powiedział o nim jak o wariacie tylko użył właśnie takich lekkich mylnych delikatnych określeń..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Antoni Macierewicz Ministrem Obrony Narodowej... Ale kto Obroni Naród Polski przed ministrem Antonim Macierewiczem?
  @janzdechlak Misiewicz !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @merlin Nic tu do śmiechu. Śmiać się nad konającą Demokracją?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `