- W PiS-ie nie do końca przemyśleli sprawę zmian i nie do końca zdali sobie sprawę z konsekwencji - o planach partii rządzącej w kwestii powiększenia Warszawy mówi Jakub Stefaniak, rzecznik PSL. - PiS chce zrobić z mieszkańców gmin, które planuje włączyć do Warszawy maszynki do głosowania. Ale nie mówi prawdy, bo wszystkie opłaty, które ponoszą mieszkańcy gmin w momencie, gdy zostaną włączeni do Warszawy pójdą w górę. O takich szczegółach PiS nie mówi, ale ludzie pytają. ? podkreśla polityk ludowców w programie Romana Imielskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"nikt nie wie po co ona jest" Ja wiem po co ona jest, żeby zabrać PO i PSLowi posady.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ponizaj publikacja o PWPW, spolce skarbu panstwa, a jak funkcjonuja podobne fabryki w krajach cywilizowanych ? Przyklad: Gieseke & Devrient, siedziba w Monachium, zajmuja sie produkcja banknotow, papierow wartosciowych, od 1852 r. Jest to wiodace przedsiebiorstwo w tej branzy, maja eksport w calym swiecie. Na scianie, przy wejsciu do tej fabryki wisi ogromna mapa swiata, z zaznaczonymi krajami, gdzie sprzedaja swoje produkty. NIKT do tej fabryki nie doklada. A jaki eksport ma PWPW ? Ile kosztuje Polakow utrzymywanie tej fabryki i wielu innych, podobnych spolek skarbu panstwa ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Gorzkie zale, wyrafinowane opinie, a ci, ktorym powierzyliscie OBOWIAZEK troski o dobro wspolne, Was lekcewaza, "zalatwiaja" rozne sprawy ponad Waszymi glowami, w trosce o wlasne interesy. Jaka jest sytuacja prawna, czy Sasin i jego wspolnicy moga rzadzic ponad glowami obywateli ? Czy , jezeli sie nie uspokoja, mozna poprosic EU o interwencje ? Moze jakis madry i uczciwy prawnik zechce w tej sprawie zabrac glos ? To wstyd i hanba, zeby ca. 90 %Polakow przygladalo sie, jak mala grupka dyletantow, ex-komuchow i ich slug, glupcow, rozwala Polske i kompromituje Polske w swiecie !
już oceniałe(a)ś
0
0
"Ludzie" to głupki. Nie pytają. Wciąż wydaje się im, że popierając (podobnych sobie) prymitywów PiS zrobią "na złość" tym, których nienawidzą, którym zazdroszczą. Ale zrobią na złość wyłącznie SOBIE. Za kilka lat będzie tu taka druga Białoruś, a w niej płacz i zgrzytanie zębów...
już oceniałe(a)ś
0
0
Spodziewam się też takich powiatów jak szczecińsko-rzeszowski czy gdańsko-tarnowski. Wtedy nagle okaże się, że PiS wygrywa nie tylko w Rzeszowie i Tarnowie, ale także w Szczecinie i Gdańsku. Aha, stolica powiatu szczecińsko-rzeszowskiego będzie w Rzeszowie, żeby sobie Szczeciniacy „za karę” jeździli tysiąc kilometrów sprawy załatwiać.
już oceniałe(a)ś
0
0
`