Mijający tydzień ukazał kompletną klęskę polskiej polityki zagranicznej - tak wydarzenia tego tygodnia komentuje Jarosław Kurski. Jeszcze nigdy Polska nie była w tak głębokiej samoizolacji na arenie międzynarodowej, tak się wstaje z kolan - dodaje Jarosław Kurski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Na wstawanie z kolan, przyjdzie jeszcze poczekac.I to calej Europie po wyborach we Francji i Niemczech.Ani Merkel, ani Kaczynski nie byli w stanie zrobic kroku w przod.Z prostej przyczyny.USA nie ma nawet w zarysie wizji z UE.I od tego trzeba zaczac ocenianie, bo przypieczetuje to na lata polska polityke zagraniczna..A jak wyglada dzisiaj polityka Niemiec, UE wobec chociazby Turcji?.W ogole nie wyglada, mozna tylko powiedziec jedno-wszyscy czekaja na Waszyngton.Krytyka rzadow PiS akurat w tej sprawie jest bezzasadna.Nie tylko Warszawa czeka.Czeka Berlin, Paryz a nawet Londyn.
już oceniałe(a)ś
0
0
to wstawanie z kola tego tzw. pis+ziobro+gowin kaczy...+waszczy..+ta p. szydlowa zrobli polityczne szambo z Polski!!!! teraz musza wstac z ryja, bo tak nisko upadli ci z tzw. pis+ziobro+gowin!! takze tylko izolacja+prowincja+peryferie w wykonaniu tzw. pis+ziobro+gowin a przede wszystkim ta kacza miernota i nieudacznik: tzw. pis+zobro+gowin to KLESKA Polski!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Niestety, prawda
już oceniałe(a)ś
0
0
już nie jesteśmy na kolanach, ryjemy mordą w ziemi
już oceniałe(a)ś
0
0
Gienia, Jewropa jaką znasz się zmienia:) Z Polską, cz bez... Choćbyście zdelegalizowali ten paskudny PiS i oddali "ten kraj" pod niemiecki zarząd komisaryczny:) Orkiestra będzie grała do końca, ale "titanic" zaczyna tonąć. A wszystkiemu winne te agenty, trolle i hakery Putina:) Rewolucja. Jedna Wielka Rosja od NY przez Lizbonę, po Władywostok:)
już oceniałe(a)ś
0
0
`