- Odejście gen. Tomaszewskiego, Różańskiego i Gocuła nie jest dobre dla polskiej armii, ponieważ są to osoby dobrze przygotowane, z dużym doświadczeniem i pełnymi kompetencjami żeby móc kierować siłami zbrojnymi w trudnych czasach - mówi gen. Waldemar Skrzypczak
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
a goniec z apteki to co? toz ten goniec z apteki to jest gigant dla tego antka-pis!! goniec z apteki to tylko jest gigantyczny w dojemiu polskiego podatnika, ale on dobrze robi temu pis-antek!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Szanowny Pasnie Generale! Duże uznanie dkla Pana odwagi.Dlaczedo inni generałowie,czy wyżsi oficerowie tak myślą jak postępują? Szkoda mi tylko,że będąc na pasku PIS-u ustawicznie występował Pan przeciwko Premierowi Tuskowi i przeciwko wszystkiemu co miało związek z Platformą Obywatelską. Krytykował Pan w każdym kanale telewizyjnym,bo uważał Pan ,albo uwierzył Pan,że będzie lepiej? Bardzo się cieszę,że choć troszeczkę przejrzał Pan na oczy.
@babcia_tomka Z tego co pamiętam, to gen. Skrzypczak był wiceministrem w ON w rządzie PO-PSL i odszedł z niego po konflikcie z ówczesnym ministrem - Bogdanem Klichem.
już oceniałe(a)ś
0
0
@szcz9 "POmimo" że byłam sympatykiem PO uważałam i uważam, że Klich był jedną wielką pomyłką - nie wystarczy gładko mówić trzeba posiadać pewien poziom intelektu i wiedzę z danej dziedziny. Być może to moje osobiste uprzedzenie, lecz wszystkie "osobniki" z sejmie (nie ważne z której partii) z wykształcenia lekarze zazwyczaj nie należą do orłów intelektu. Przypadek? reguła? nie wiem...
już oceniałe(a)ś
0
0
Gdybyśmy zawczasu nie wstąpili do NATO, to niestety mogłoby już być pozamiatane.
już oceniałe(a)ś
0
0
Intelektualnie to te struktury są obecnie zniszczone przez wojskomatołków na czele MON. i zapewne przez rosyjskich agentów, bo widać komu to co robi PiS służy. Putinowi, niestety.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie generale Skrzypczak, jak generał Stanisław Shogun Koziej plutł androny o niezagrożeniu Polski poprzez konwencjonalny konflikt zbrojny, przez najbliższe 20 lat, w swej białej księdze hyhyhy to ilu generałów zgłosiło veto do tych pierdół??? może pan podać nazwiska?
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie generale Skrzypczak, ja tam się na generałach nie wyznaję, ale jak oni mieliby polskie wojsko poprowadzić przeciwko ruskim, jak oni zwiewają przed Misiewiczami, Komorowskimi, Klichami, Macierewiczami, Kaczyńskimi, Tuskami???? hyhyhy ja prosty żołnierz z poboru byłem i jakoś nie wydaje mi się bym przed takimi herosami ustępował, a przeca wy na czele :>>> a może tylko wiatr historii was przygnał, a teraz pognał?, no to może i strata nie taka znowu wielka?
@rosswatowski Pleciesz tak zwane koszalki oplaki bochaterze z wycietego lasu. Ty pewnie siedzialbys w budzie, gdyby ci kazano.
już oceniałe(a)ś
0
0
@wh2015 nie sądzę byś zrozumiał hy zamiast lewakiem musiałbyś być mężczyzną :) a tak się nie uda
już oceniałe(a)ś
0
0
Ktoś tu wspomniał, że korpus oficerski głosował przeważnie na PiS. Sami się prosiliście panowie oficerowie!
@peterski60 ktoś tu niby wspominał i co? już wierzysz że to prawda? na kilkudziesięciu jakich znam żaden nie popiera pisu (co nie znaczy automatycznie że wszyscy popierają po)
już oceniałe(a)ś
0
0
Psychol antek i jego kochanka misiek rozpier... armie. Panowie oficerowie. Nikt za was tego problemu nie zalatwi.
@john666xxx Czyli wojsko ma wypowiedzieć posłuszeństwo konstytucyjnym organom władzy cywilnej? Tak jak w 1926 roku?
już oceniałe(a)ś
0
0
`