W 22. odcinku programu, do samochodu Dominiki Wielowieyskiej wsiada Krzysztof Łapiński, poseł PiS. W jaki sposób Prawo i Sprawiedliwość zabiega o wizerunek swoich posłów? Czy poseł ogląda 'Wiadomości'? I dlaczego nie chce wystawić na dach samochodu ostrzegawczego koguta?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
fakt, ten Łapiński to jest unikalny przykład pisowca z ludzką twarzą, choć wygląd ma zbójcy Rinaldiniego (skądinąd szlachetnego). Nawet jak uprawia obciach i całuje "panie" po rękach, to przynajmniej normalnie, a nie metodą "na Prezesa" przez poderwanie dłoni delikwentki w okolice swojej jamy gębowej bez zaszczycania spojrzeniem zaszczyconej .
już oceniałe(a)ś
0
0
to calowanie po reach to taki wiejski obciach najgorsze jest to, ze te barony uwazaja to slinienie po rekach za rycerski akt a to czysty sexizm i buractwo pacanow
@t0021 Łapiński robi to co nakazuje bon ton. (Całowanie pań w rękę)A jeśli ktoś tego nie rozumie, to niech kupi stosowny podręcznik. (bez trudu w każdej księgarni. Pozdrowienia słoiku.
już oceniałe(a)ś
0
0
Podziwam Pania, ze moze pani opanowac kierownice z akm baranem w "srodku sachodudu" Blagam pania juz dosc TORTUR. PRZECIEZ TO JEST KOMPROMITACJA ! PRZEKUPKA NIE POSEL NIE DAJE DOJSC DO GLOSU REDAKTOR
już oceniałe(a)ś
0
0
Dziekujemy Pani Redktor za pokazanie nam tej 'ELITY' Pisowskich zarozumialych, glowpcow najdelikatniej mowiac.
już oceniałe(a)ś
0
0
Ten koleś to mitoman. Wymienia jakieś pierdoły jako istotne.
już oceniałe(a)ś
0
0
`